Arkitera E-Bültenleri

Email adresiniz yeterli
Üyelikten Çıkış
E-Bülten Arşivi

Yarışma Projeleri

Denizli Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Mimari Proje Yarışması

Tarih: Mart 2009
Ana Sayfa

Birinci Proje

Denizli Belediye Başkanlığı tarafından açılan "Denizli Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi" yarışması 24 Mart 2009 tarihinde sonuçlandı. Yarışmada birinciliği Seden Cinasal Avcı ve Bilge Gülen'den oluşan ekip kazandı.

Birinci Ödül
Seden Cinasal Avcı (Ekip Temsilcisi - Mimar, GÜ)
Bilge Gülen (Mimar, ADMMA)
Danışmanlar
Turgut Şakiroğlu (Mimarlık Öğrencisi, DEÜ)
Gizem Gülen (Mimar, GÜ)

İkinci Ödül
İbrahim Öztürk (Mimar, Trakya Ü.)
Korhan Torcu (Y. Mimar İTÜ)
Ali Akarsu (Y. Mimar İTÜ)
Yardımcılar
Begüm Alyemiş (Mimar, İTÜ)
Burçin Arslan Cesur (Y.Mimar, MSÜ)
Mehmet Vaizoğlu (Y. Mimar, İTÜ)
Tuğba Rizeli (Mimar, İTÜ)

Üçüncü Ödül
İbrahim Bayram (Mimar, Uludağ Üniversitesi)
M.Salih Çıkman (Mimar, Uludağ Üniversitesi)
Safa Altuntaş (Mimar, Uludağ Üniversitesi)
Yardımcı: Semih Arslan (Mimar, Uludağ Üniversitesi)
Danışman: Taha Alkan (Mimar, Uludağ Üniversitesi) 

Mansiyonlar
Birinci Mansiyon

İbrahim Bayram
Muhammed Salih Çıkman
Safa Altuntaş
Yardımcı: Semih Arslan

İkinci Mansiyon
Yüksel Öztürk

Üçüncü Mansiyon
Boğaçhan Dündaralp
Ahmet Önder
Statik: Hakan Çatalkaya (Tektaş Mühendislik)
Mekanik: Süleyman Akım (Akım Mühendislik)
Elektrik: Fahri Kaya (Vis Mühendislik)

Dördüncü Mansiyon
Rıdvan Emre Öztürk (İTÜ)
Can Tamirci (ODTÜ)
Gül Ertekin (İTÜ)
Artan Hysa (ODTÜ)
Ali Güzel (ODTÜ)

İsmail Saka (İnş. Müh. DMMA)
Namık Onmuş (Elk. Müh. İDMM)
Murat Başaran (Mak. Müh. DÜ)

Beşinci Mansiyon
Yavuz Selim Sepin (Y.M.Mimar, İDMMA - Stuttgart TÜ)
Yardımcılar
Tayfun Yüksek Öğrenci (MSGSÜ)
Aygül Ceylan Mimar (YTÜ)
Özlem Yılmaz (Y.Mimar, Bilgi Üniversitesi)
Danışmanlar
Prof.Dr. Demet İrkli Eryılmaz
Prof.Dr. Halil Semih Eryılmaz
StatikBA: İrfan Sepin (İnş. Müh., YTÜ)
Mekanik-Tesisat: Esin Bahadır (Mak. Müh., EÜ)
Elektrik: Recep Güray (Elekt. Müh. İTÜ

Satınalma (Ayhan Usta, Gülay Usta, Ali Kemal Şeremet)

Satınalma (Erce Funda, Duygu Bolgül)

Satınalma (Sevince Bayrak, Oral Göktaş)
Danışman: Derya Ertan

Satınalma (Bülent Çetin, Fuat Taşkıranoğlu, Hakan Özbek)

Satınalma (Kaya Sönmezler, Hikmet Burak Tolga, Uğur Çaldaş, Ebru Sönmezler)

Satınalma (Özgür Kerem Bulur, Kamil Kaptan)

Satınalma (Deniz Dokgöz, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Orhan Ersan)
Yardımcılar
Gökhan Karaca (Mimar, DEÜ)
Emrah Akpınar (Mimarlık Öğrencisi DEÜ)
Turgut Şakiroğlu (Mimarlık Öğrencisi DEÜ)

Satınalma (Hakkı Yırtıcı, İlke Tekin, Caner Bilgin, Ayşe Büşra Sayıner, Ünal Ali Özger)

Satınalma (Süleyman Akkaş, Ahmet Çorapçıoğlu, Ali Çalışkan, Nihal Şenkaya Akkaş)
Yardımcılar
Gökçe Nazan Gündüz
Utkan Yönter

Satınalma (Aykut Bülbül, Erkan Erdoğan, Selçuk Güllü)

Denizli Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Mimari Proje Yarışması
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Denizli Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Mimari Proje Yarışması
Yarışma Projeleri Arşivi
Dönem içinde yayınlanan projelerin listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz proje başlığını listeden seçiniz.