Haberler

Mobilya Sanayicileri Derneği yeni başkanını seçti

Tarih: 23 Eylül 2008 Kaynak: Dünya
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği''nden (MOSDER) yapılan açıklamada, yeni dönem başkanlığına Nazif Türkoğlu''nun seçildiği bildirildi.

Yazılı açıklamada, başkanlığı İstikbal Mobilya Genel Müdürü Memduh Boydak''tan devralan Nazif Türkoğlu''nun, halen Bellona Mobilyanın Genel Müdürlüğü görevini sürdürdüğü kaydedildi.

Türkoğlu''yla birlikte Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek''in yönetim kurulu başkan yardımcılığı, Alfemo Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Davulcuoğlu''nun yönetim kurulu muhasip üyeliği, Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Doğan''ın yönetim kurulu sekreter üyeliği, İpek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tatlı''nın da yönetim kurulu üyeliği görevlerini üstlendikleri bildirildi.

MOSDER Başkanlığına seçilen Türkoğlu, sektörle ilgili değerlendirmesinde ise şunları kaydetti: "Türk mobilya sanayisi, dünyada daha fazla tanınmayı hak eden bir yapıdadır. Ürünlerin kalitesi, rekabetçi fiyatları, hizmet anlayışı ve gelişen teknolojisiyle Türk mobilya sanayisinin ürünlerinin dünya pazarında daha geniş coğrafyalara yayılması için çalışacağız. Özgün tasarımların gelişmesine desteğimiz sürecek. Bunun için sektörü ilgilendiren kurumlarla, üniversitelerle ve kardeş sivil toplum örgütleriyle iş birliklerimizi artırarak gücümüzü birleştirmek ve dünya pazarlarında tek yumruk olmak istiyoruz."
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.