Ürün Tanıtımı

2006 Yılı Ürün Tanıtımları

Toplam 43 ürün tanıtımı 3 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 41. tanıtımdan 43. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Otari’den Karo Halı UygulamalarıOtari’den Karo Halı UygulamalarıKaro halı, renkleri ve desenleri karıştırarak bordürler, şeritler, diyagonaller oluşturmanıza imkan veriyor. Farklı renk ya da desenlerle mekansal ayırım yaratılabiliyor, insan trafiği istediğiniz şekilde yönlendiriliyor.
EA Aydınlatma’dan Alçı Gövdeli Gömme Spot: RetroEA Aydınlatma’dan Alçı Gövdeli Gömme Spot: RetroEA Aydınlatma’nın temsilciliğini yürüttüğü Avusturya XAL firması özellikle çerçevesiz gömme spotları ve çerçevesiz gömme lineer floresan ürünleri ile ofis, mağaza, konut, otel, restaurant ve alışveriş merkezlerinin aydınlatması konularında farklı tasarımları ile dikkat çekiyor.
Arkitera Ürün Tanıtımı BölümüArkitera Ürün Tanıtımı BölümüFirmaların ürünlerini geleneksel mecralardan çok daha fazla sayıda profesyonele ulaştırmasını sağlamak için yayına açılan Ürün Tanıtımı Bölümü bu sene 5 yaşına basıyor.
Toplam 43 ürün tanıtımı 3 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 41. tanıtımdan 43. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.