Ürün Tanıtımı

2007 Yılı Ürün Tanıtımları

Toplam 37 ürün tanıtımı 2 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 21. tanıtımdan 37. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Geberit''ten DWC 8000Geberit''ten DWC 8000Profesyonel bir çalışmanın neticesi olarak Geberit kullanıcılara yeni DWC 8000 ile tüm hijyenik koşulları modern bir görünüm ile sunuyor.
RocaKale’den Aruba KüvetRocaKale’den Aruba KüvetSuyun arındıran, iyileştiren ve rahatlatan gücünü banyolara getiren RocaKale’nin küvetleri, gün boyu yaşanılan tüm sıkıntı ve gerginliklerin geride bırakılmasını sağlıyor. RocaKale’nin özel küvetlerinden Aruba, üstün özellikleri ile lüks bir banyo keyfi yaşatıyor.
Lafarge Beton - Artevia™ RenkliLafarge Beton - Artevia™ RenkliModern tekniklerle üretilen, farklı renk seçenekleri ile estetik bir malzeme olan Artevia™ Renkli, hem düşey hem de yatay uygulamalarda kullanılabiliyor.
Lamp 83’ten Teknolojiye Yeni Biçim: Deep AnkastreLamp 83’ten Teknolojiye Yeni Biçim: Deep AnkastreDeep, özellikle son yıllarda ileri teknolojiye ve Ar-Ge/Tasarım sürecine yaptığı yatırımlarla müşterilerine kaliteyi ve beraberinde pek çok avantajı sunan Lamp 83’ten, tasarımı ve avantajları ile dikkat çeken yepyeni bir ankastre ürün olarak kullanıcılara sunuldu.
Otari’den Akustik Özellikli Kauçuk Zemin KaplamalarıOtari’den Akustik Özellikli Kauçuk Zemin KaplamalarıZemin sözkonusu olduğunda, yoğun kullanıma dayanacak, bakımı kolay ve kullanıcıları yürürken yormayacak konfor tabanlı bir malzeme kullanımına yönelmek istenildiğinde, noraplan® stone acoustic ile fiziksel performanstan ödün vermeden neşeli, renkli mekanlar yaratılabiliyor.
RocaKale’den Yalın ve İddialı Tasarım, EmotionRocaKale’den Yalın ve İddialı Tasarım, EmotionRocaKale, küvet, duş teknesi, masajlı duş sistemi, kompakt sistem ve Spa’dan oluşan zengin akrilik ürün grubu ile banyo konseptini yine RocaKale markası altında tamamlıyor.
Kılıçoğlu Çatı PencereleriKılıçoğlu Çatı PencereleriEvlerde kullanılmayan eski, karanlık ve havasız çatı araları, bu mekanların havasını tümüyle değiştiren Kılıçoğlu Çatı Pencereleri ile geçmişte kalıyor. Bugüne kadar konvansiyonel sistemle yapılan güvercin pencereleri, özellikle ışık istenen mekanlarda yetersiz kalıyor ve güneş ışığını da yeterli diklikte alamıyordu.
Otari’den Ağır Şartlara ve Spor Salonlarına Özel Kauçuk Yer Döşemesi: norament® 992 - nora® sportsfloorOtari’den Ağır Şartlara ve Spor Salonlarına Özel Kauçuk Yer Döşemesi: norament® 992 - nora® sportsfloorZemin kaplaması seçiminde bakım kolaylığı, okul idareleri için her zaman önemli bir tercih kriter. G.Cecil Pruett Eyalet Gençlik Merkezi Spor Salonu’nda Freudenberg nora® sportsfloor tercih edildi.
Lamp 83''ten R-FLEX DownlightLamp 83''ten R-FLEX DownlightLamp 83’ten alışılagelmiş downlightlardan çok farklı, teknolojiyi avantaja ve kullanım kolaylığına dönüştüren, estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor oluşuyla dikkat çeken, yepyeni bir ürün, R-Flex Downlight, kullanıcılara sunuldu.
Otari’den Eğitim Yapılarına ve Yükseltilmiş Döşemelere Uygun Kauçuk Yer DöşemesiOtari’den Eğitim Yapılarına ve Yükseltilmiş Döşemelere Uygun Kauçuk Yer DöşemesiNora® kauçuk yer döşemeleri, ekonomiyle bakım kolaylığını birleştiren çözümler sunuyor. Freudenberg nora® yer döşeme sistemleri, eğitim yapılarının özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. norament® ve noraplan® yer döşemeleri neredeyse tüm mekanlarda kullanılabiliyor.
Lafarge’dan Artevia™ PoliLafarge’dan Artevia™ PoliLafarge kalitesiyle üretilen ve Lafarge’ın özel yetiştirilmiş ekipleriye uygulanan yüzey kaplaması Artevia™ Poli, değişik renkte ve büyüklükte agrega ile yapılan özel tasarıma sahip betonların, zemine uygulandıktan sonra üzerinde gerçekleştirilen özel yöntemlerle yüzeyinin düzgün hale getirilmesiyle elde ediliyor.
Kılıçoğlu Yağmur İndirme SistemleriKılıçoğlu Yağmur İndirme SistemleriKılıçoğlu Yağmur İndirme Sistemleri kalite ve estetik açıdan bu sektördeki önemli bir boşluğu dolduruyor. Kadmiyumu alınmış plastik malzemeden üretilen sistem ürünlerinin kırılganlığı bu sayede ortadan kaldırıldı. Değişik renk seçenekleri ile de fark yaratan Kılıçoğlu Yağmur İndirme Sistemleri renk bütünlüğü ve detaylı aksesuarları ile her türlü çözümü sağlıyor.
Otari’den Spor Salonlarına Özel Kauçuk Yer Döşemesi: nora® sportsfloorOtari’den Spor Salonlarına Özel Kauçuk Yer Döşemesi: nora® sportsfloorZemin kaplaması seçiminde bakım kolaylığı, okul idareleri için her zaman önemli bir tercih kriteri.
Ariston Experience Serisi FırınlarAriston Experience Serisi Fırınlarİtalyan beyaz eşya üreticisi Indesit Company tarafından üretilen ve Avrupa’da ankastre ürünlerde ikinci sırada olmanın gururun taşıyan Ariston markası, Türkiye’de 10 yıldır ankastre ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.
2D Collection’dan CORRECTDECK Kompozit Ahşap Yapı Sistemleri2D Collection’dan CORRECTDECK Kompozit Ahşap Yapı SistemleriAmerika’nın Maine Eyaletinde 1999 senesinde kurularak çok kısa sürede CorrectDeck ile lider marka haline gelen Correct Building Products firması Türkiye’de dış cephe projelerinde ve aluminyum döküm ürünler sektöründe kendisi gibi lider kalitede olan 2D Collection ile çalışıyor.
Otari’den Mağaza ve Alışveriş Merkezlerine Uygun Kauçuk Yer Döşemesi: Noraplan Signa ve Norament® 925 Serra SerileriOtari’den Mağaza ve Alışveriş Merkezlerine Uygun Kauçuk Yer Döşemesi: Noraplan Signa ve Norament® 925 Serra SerileriNora® kauçuk yer döşemeleri, ticari mekanlarda ikna edici bir atmosfer yaratılmasını sağlıyor. Freudenberg nora® yer döşeme sistemleri, ticari ve hizmet alanlarının özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. Norament® ve noraplan® yer döşemeleri neredeyse tüm mekanlarda kullanıma uygun.
Arkipost, RAF Ürün Dergisi ve Arkitera.com Ürün Tanıtımı HakkındaArkipost, RAF Ürün Dergisi ve Arkitera.com Ürün Tanıtımı Hakkında6 yıla yakın bir zamandır Türkiye’deki mimarlık, tasarım ve inşaat sektörlerinin her türlü bilgi ihtiyacını karşılayacak şekilde yayınlar ve etkinlikler düzenleyen Arkitera Mimarlık Merkezi’nin yıllar içinde oldukça kalabalık bir izleyici kitlesi oluştu.
Toplam 37 ürün tanıtımı 2 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 21. tanıtımdan 37. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.