Reklam

Çanakkale Seramik&Kalebodur'dan Ahşap Dokulu KalewoodDünya yapı sektöründe trend belirleyen Çanakkale Seramik&Kalebodur, mekanlarda doğallığı yakalamak isteyenler için ahşap görünümlü Kalewood Serisi’ni tasarlıyor.

Türkiye’de ilk kez Kaleseramik tarafından kullanılan twinpress teknolojisi ile üretilen Kalewood Serisi, dokulu yüzeyi sayesinde doğal ahşap görünümüne en yakın seramik karo olmasıyla ön plana çıkıyor. Farklı birçok ebat ve renkleriyle de doğal ahşap kullanılan her alana uyum sağlayabilen Kalewood, doğanın eşsiz dünyasını mekanlara taşıyor.

       

60x120cm’den 5x60cm’e kadar yedi farklı ebatta üretilen Kalewood, profesyonellere yönelik uygulamalarda özel ebat kesimlerine de olanak tanıyor. Doğal ahşap kaplama malzemelerinin girdiği her alanda kullanılabilen Kalewood, porselen özelliği nedeniyle dış mekanlar, bina cepheleri, teras, balkon ve bahçe zeminlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Evin her köşesinde ahşabın sıcaklığını hissettirebilen Kalewood, restoranlarda, otellerde, alışveriş merkezi gibi sirkülasyonun yoğun olduğu dış mekanlarda yeni tasarımlara ufuklar açıyor.

Ormanların azaldığı, dünyanın çölleşmeye doğru gittiği, karbondioksit dengesini bozarak sera etkisi yarattığı, ekolojik dengelerin bozulduğu yönündeki savlara karşı Kalewood yapı malzemeleri sektöründe doğayla dost bir konumda yer alıyor. Kaleseramik’in üstün teknoloji ve AR-GE kabiliyeti sayesinde, istenilen niteliklerde malzeme üretmek mümkün oluyor.

Web: www.e-kale.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: say , byk harf "W", kk harf "x", kk harf "w", byk harf "D", say drt

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Reklam Arşivi
Dönem içinde hazırlanan reklamların firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.