Ürün Tanıtımı

RocaKale – Yeni Nesil Armatürler


Loft Duvardan Ankastre Lavabo Bataryası

RocaKale, Yeni Nesil Armatürler serisi ile kalıpların dışına çıkıyor. RocaKale’nin armatür tasarımında edindiği birikim, Yeni Nesil Armatürler ile geleceğe aktarılıyor.

Kalıpların dışına çıkmak, farklı fikirleri hayata geçirmek isteyenlere alternatif kullanım imkanı vermek amacıyla tasarlanan Yeni Nesil Armatürler Serisi, duvardan ankastre, ankastre ve yüksek lavabo bataryaları olmak üzere toplam 13 parçadan oluşuyor.

   
Touch Ankastre Lavabo Bataryası                Moai Yüksek Lavabo Bataryası 

Yeni Nesil Armatürler Serisi, farklı ürün ailelerine ait alternatif ürünlerin biraraya gelmesi ile oluşturuluyor. Kendo, Loft, Touch, Moai ve Lanta serilerinin üyelerini içeren Yeni Nesil Armatürler, seçkin mekanlar için iddialı ve çarpıcı çizgilere sahip. RocaKale duvardan ankastre lavabo bataryaları, tek kumandalı ve çift kumandalı alternatifleri ile yaratıcı fikirlerin ayrılmaz bir parçası olarak banyolardaki benzersiz atmosfere uyum sağlarken; ankastre lavabo bataryaları, özgün çizgileri ile özellikle tasarım serisi lavaboları bütünlüyor.

RocaKale duvardan ankastre lavabo bataryaları, armatür deliği olmayan lavabolar ile kombine ediliyor. RocaKale tasarım serisi lavabolar ailesinde bulunan Zen, Kalahari, Mohave ve Fontana ile benzersiz bir uyum sağlıyor.

   
Touch Duvardan Ankastre Armatür              Kendo Yüksek Lavabo Bataryası

Lavabodan ankastre bataryalar lavabo ya da lavabonun oturduğu tezgah üzerine açılan 3 deliğe monte edilerek kullanılıyor. Touch ve Moai Serileri’nde bulunan ankastre lavabo bataryaları estetik çözümler sunuyor. Yüksek lavabo bataryaları ise çanak lavabolar ile hem görsel hem de fonksiyonel bütünlük sağlayarak, alışılmış lavabo formlarıyla yetinmeyenlere hitap ediyor.


Kendo Duvardan Ankastre Lavabo Bataryası

Tüm RocaKale armatürlerinde olduğu gibi, Yeni Nesil Armatürler serisinde de su tüketimini kontrol altına almaya yönelik olarak özel perlatör bulunuyor. Armatürlerin çıkış ucundaki perlatörde bulunan pencereler sayesinde su hava ile karışıyor. Venturi Etkisi ile köpük görünümünde su akışı elde ediyor ve su debisi sabit tutularak akan su miktarı azaltılıyor. Ayrıca sessiz su akışı, vitrifiyeden dışarı su sıçramasını önleme, suyun dağılmadan düzgün akışını sağlama gibi avantajlar da kazandıran perlatör, Kendo duvardan ankastre ve yüksek lavabo bataryalarının tasarımında “gizli perlatör” olarak düşünüldü.

Web: www.rocakale.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: say , byk harf "Y", kk harf "k", byk harf "V", byk harf "K", say be

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.