Ürün Tanıtımı

Lamp 83 - PRO300 ve PRO300+ Profil Aydınlatma SistemiPRO300 ve PRO300+ Sistemi, zengin seçenek ve eklenebilir oluşuyla başka hiçbir yapısal taşıyıcı sisteme ihtiyaç duymadan farklı aydınlatma ihtiyaçlarına estetik bir çözüm sunuyor. Özel tasarlanmış estetik yapısı mekanlara değer katarken, lamba ve aygıt seçenekleri genel aydınlatma ve vurgu aydınlatması ihtiyaçlarının tek bir ürünle çözülmesini mümkün kılıyor.Sistem; genel aydınlatma için 16 mm çapında yeni nesil (T5) flouresan lambaların yaygın ve yumuşak ışığı ile donatılırken, vurgu aydınlatması (öne çıkarılması veya fark edilmesi istenilen alan ve objelerin genel aydınlık seviyesine göre kat kat fazla aydınlatılması) ihtiyaçlarına cevap vermek üzere halojen ve metal halide lambalı aygıtlar istenildiğinde flouresan lambalı aygıtların yanına eklenebiliyor. Tüm lambalar en kaliteli elektronik balast ve transformatörler ile kontrol ediliyor.PRO300 bağımsız, tamamlanmış aydınlatma aygıtı alternatifleri sunarken PRO300+ ile modüller birbirine eklenerek mekanın yapısı ile bütünleşen sistemler oluşturulabiliyor.

Tüm PRO300 modellerinin aynı zamanda başlangıç, ara ve son parça olmak üzere PRO300+ versiyonları da bulunuyor. Başlangıç parçalarında şebeke girişi yapılırken, ara parçalar enerjiyi taşıyarak bir sonraki modüle aktarıyor. Böylece sistem farklı modüllerin kombinasyonu ile kolayca tasarlanabiliyor. Başlangıç, ara ve son parça modüllerinin çeşitli lamba alternatiflerinin bulunuyor olması ihtiyaca yönelik bütünleşik sistemlerin oluşturulmasını sağlıyor.PRO300+ sistemi asma tavan, aydınlatma rayı veya enerji kablosu ve aydınlatma aygıtı ihtiyaçlarını tek bir estetik çözümde birleştiriyor oluşuyla kullanıcılara önemli bir avantaj sunuyor. Farklı tavan yüksekliklerine uyum sağlayabilen modeller istenilen boyda çelik askı telleri ile üretilebiliyor.

PRO300+ modülleri birbirine eklenirken aynı zamanda istenilen açılarda (max. 90o) dönüşler de yapabiliyor. Modüller herhangi bir dönüş parçasına ihtiyaç duymadan 60o (30o+30o) dönebiliyor, 90o dönüş için özel olarak tasarlanan bir dönüş parçası kullanmak, sipariş etmek gerekiyor. PRO300+ sistemi sipariş edilirken, dönüş açılarının bildirilmesinin ardından siparişe göre tasarlanan bütünleşik sistemin çizimi, mühendislik departmanımız tarafından onaylanmak üzere hazırlanıyor, sunuluyor.

PRO300 modellerinin metal halide lambalı aygıtlarla donatılan tiplerinde diğer tüm gelişmiş Lamp 83 aygıtlarında olduğu gibi Lamp 83 Ar-Ge ekibinin tasarladığı yüksek verimli; dar, orta ve geniş açı reflektörler kullanılıyor. Bu reflektörler –çok verimli olmalarının yanında- bu lambaların genel karakteristik özelliği gereği ortaya çıkan ışık rengi kaymalarını da (gravity efect) düzeltiyor.

Tüm PRO300 modellerinin ışıksal ölçümleri yapılmış, aydınlatma uzmanı Lamp 83 satış ve proje mühendisleri bu aygıtlardan hangisinin ve ne kadarının, kullanıcının aydınlatma ihtiyaçları için, yeterli ve uygun olacağı konusunda danışmanlık, aydınlatma projesi hizmeti de veriyor.

Web: www.lamp83.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: say , say alt, kk harf "r", byk harf "D", byk harf "W", byk harf "R"

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.