Ürün Tanıtımı

Lamp 83’ten Yeni Bir Sarkıt; MODELamp 83’ten; mağaza aydınlatması ihtiyaç ve beklentileri değerlendirilerek tasarlanmış, ileri teknolojiye ürünü, estetiğiyle mekanları bütünleyip zenginleştiren yepyeni bir sarkıt; Mode kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Müşteri istek ve beklentileri dikkate alınarak, Lamp 83 tasarım ekibi tarafından uzun çalışmalar sonucu tasarlanan Mode, vurgu aydınlatmasının önem kazandığı her noktada yüksek kalitesi, benzerlerinden farkını ortaya çıkaran ileri teknoloji getirileri, estetiği ile kullanıcılara doğru aydınlatma anlayışında çözüm sunuyor.

Elektrostatik toz boyalı olarak üretilen ankastre üründe beyaz, gri, siyah ve metalik gri renk seçenekleri mevcut.

   

Metal halide lambalı Mode sarkıt; mat veya parlak desenli alüminyum reflektör, temperli koruma camı, 15, 30, 45o ışık açısı seçenekleri ve kamaşma önleyici aksesuarı özellikleri ile pekçok avantajı bir arada bulunduruyor. Bütün bunların yanı sıra Lamp 83’ün sahip olduğu tasarım, teknoloji ve bilgi birikimi farklılıklarının sonucu olan yüksek verimli reflektörlerin kullanıldığı üründe, yukarıda sayılan avantajlara ışığın istenilen noktaya yönlendirilebilmesi öylece lambadan alınan verimin maksimize edilmesi de eklenmiş oluyor. Böylece istenilen aydınlık seviyesi çok daha kolay yakalanırken, sağlanmak istenilen vurgu aydınlatması da daha etkin ve doğru olarak gerçekleştiriliyor.Lamp 83 ürünlerine, yeniliklerine ya da aydınlatma ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için, “Lamp 83 Showroom” u (Kağıthane) ziyaret edebiliyor, elektrik mühendisi uzman müşteri temsilcilerine ulaşabiliyor, proje hizmetlerinden ve teknik desteklerinden yararlanılabiliyor.

Web: www.lamp83.com.tr
Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: byk harf "B", byk harf "H", byk harf "P", byk harf "M", byk harf "V", say alt

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.