Ürün Tanıtımı

Lamp 83 - EvospotÖzellikle son yıllarda ileri teknolojiye, Ar - Ge''ye ve tasarım sürecine yaptığı yatırımlarla müşterilerine kaliteyi ve beraberinde pek çok avantajı sunan Lamp 83''ten, tasarımı ve avantajları ile dikkat çeken yepyeni bir spot: Evospot.

Vurgu aydınlatmasının önem kazandığı her noktada kullanılabilen Evospot, yüksek verim farkı sunan alüminyum reflektörü (15 / 30 / 45o alternatifli), temperli koruma camı, dikey eksende 180o ve yatay eksende 330o yönlendirilebilir gövdesi ile benzerlerinden oldukça farklı.

Siyah, beyaz ve metalik gri renk alternatifleri sunan Evospot, yüksek ısıya dayanıklı polimer malzemeden üretiliyor. Kolay ve hızlı üretim gibi pek çok avantajı mümkün kılan bu özellik sayesinde ürün, verim ve kaliteyi uygun fiyatla tamamlıyor.Mağaza aydınlatması için tasarlanmış, gerek tasarımı gerekse teknolojik farklılıkları ile uzmanlık ve bilgi birikiminin ürünü olan spotta kullanılan özel reflektörler ile ışık verimi* %85 seviyesine ulaşıyor. Ayrıca kamaşma kontrolü sağlanabiliyor.

35W/70W metal halide seçenekleri ile beklenti ve ihtiyaçlara yanıt verebilen ürün, müşterilerine etkin, verimli ve estetik vurgu aydınlatmasını bir arada sunuyor.

Yukarıda bahsedilen avantajlara şahit olmak için "Lamp 83 Showroom"u (Kağıthane) ziyaret edilerek ya da elektrik mühendisi uzman müşteri temsilcilerine ulaşılabiliyor, aydınlatma ile ilgili proje hizmetinden ve teknik destekten yararlanılabiliyor. Lamp 83 ürünlerinin müşterilerine sunduğu diğer yenilikler ile ilgili Lamp 83''ün uzman müşteri temsilci kadrosundan daha fazla bilgi edinilebiliyor.

(*)Verim: Bir aydınlatma aygıtının verimini kısaca lambadan elde edilen ışığın ne kadarının istenilen noktaya yönlendirip kullanılabildiğinin yüzde olarak ifadesi.

Web: www.lamp83.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: say yedi, byk harf "R", byk harf "B", say , kk harf "n", say sekiz

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.