Ürün Tanıtımı

Efes Alüminyum Radyatör - Nilüfer SerisiMimarlar uzun seneler projelerinde radyatörleri mümkün olduğu kadar arka plana atmaya veya bir şekilde gizlemeye çalıştı. Bugün ise radyatörler, bizzat dekoratif birer unsur haline geldi. Efes, 1997 yılından beri çağın metali alüminyumu modern hatlı, üstün performanslı radyatörlere dönüştürüyor. Eskiden sadece fonksiyonel bir ürün olarak düşündüğünüz radyatör, şimdi iç tasarım ve inşaat projelerini farklılaştırıyor, değerlerini artırıyor.

Nilüfer, ince gövde yapısı ve zarif hatlarıyla farkını ilk bakışta gösteren bir model. Radyatörün ön dokusunda tercihe göre sık dikey çizgili veya düz olarak iki seçenek mevcut.

Boyut olanakları ise mimarlara daha önce düşünmedikleri olanaklar sunuyor. Örneğin düşük bir pervazın altına 20 cm yüksekliğinde, geniş veya yer sıkıntısı olan bir mekanda kolon boyunca dar ve 2,25 metre yüksekliğinde imal edilebiliyor. Böylece her türlü görsel ve teknik ihtiyaca yanıt verilmiş oluyor.

Renk seçenekleri sayesinde radyatör seçimi dekorun parçası haline geliyor. Örneğin krem rengi duvarlarda kese kağıdı rengi ile özgün, metalik gri ile modern bir görsellik yakalamak mümkün.

Ahşap desenli Nilüfer ise mekanlarda gözle görülür biçimde fark yaratan bir uygulama. Bu düşünceyi alüminyum radyatörlere ilk Efes uyguladı. Nilüfer''de kullanılan beş değişik ahşap desen tonu, parke ve mobilyalarda sıkça rastlanan popüler ahşap tonları düşünülerek geliştirildi.

Nilüfer sıra dışı projeleri tamamlayabilecek Efes modellerinden yalnızca bir tanesi. Diğer tüm olanaklara Efes''in web sitesinden ulaşmak mümkün.

Web: www.efesradyator.com
E-posta: [email protected]
Tlf: 0216 377 00 98

İmaj Galerisi Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: kk harf "u", kk harf "t", say iki, say yedi, kk harf "d", byk harf "D"

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.