Ürün Tanıtımı

Bürotime - Bölücü Panel SistemleriAçık ofis sistemlerinin giderek yaygınlaştığı çalışma hayatında, bölücü panel sistemleri, çalışanların ihtiyaç duyduğu bireysel alanları oluşturuyor. Bununla birlikte aynı bölücü paneller sayesinde grup çalışması için en uygun ortamlar kurgulanabiliyor.

Kullanım alanına ve panellerle birlikte kullanılacak ürünün özelliklerine göre; elektrik ve data kablolarının panellerin içerisinden bir masadan diğerine taşınması ve tüm elektrik aksamının da yine panel içinde kalması ofis ortamında yaşanan görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor.Bununla birlikte, panellere monte edilebilen zengin aksesuar çeşidi ile çalışma alanının düzeni sağlanıyor ve çalışanın işi kolaylaşıyor. İşlevselliğinin yanında, montaj kolaylığı da farklı ofis ortamları yaratırken bölücü panellerin tercih edilmesinde en büyük etken.Ağırlıklı olarak workstation gruplarında bireyler arası ayrıştırıcı olarak kullanılan ürün ve malzeme, özellikleri sayesinde ses ve ısı izolasyonu sağlıyor. Dışarıdan buton kontrolü ile çift cam arası (bölücü panel içi) jaluzi uygulamasına da imkan tanıyan bu ürün grubu, kalınlıklarına göre 22 mm, 50 mm, 75 mm olmak üzere üç tür.Kullanılan Malzeme
Karkas sistemi, 2 mm kalınlığında yüksek ısı ile temperlenmiş ve yüzeyi eloksal işlemine tabi tutularak temizlenmiş değişik kesitlere sahip olan alüminyum profillerden oluşuyor. Dolgu malzemesi olarak polikarbon, deri, cam, jaluzi, kumaş, alçıpan, melamin kaplı yonga levha gibi ürünler kullanılabiliyor.

Oldukça fazla miktarda renk varyasyonu sağlanabilen bu ürünlerde aynı zamanda tek bir modülde birkaç farklı dolgu malzemesinin kullanılabilir olması sayesinde, gerek detay çözümlemelerinde, gerekse estetik uygulamalarda hareket kabiliyeti oldukça artıyor.

Üretim Şekli
Uygulama yerinin projesine göre veya müşterilerden gelen siparişler doğrultusunda tamamen Bürotime markası altında ve Bürotime personeli tarafından %100 yerli üretim ve tasarıma sahip olan bölücü paneller, modüler mobilya üretim teknolojisine ve mantığına uygun olarak üretiliyor. Ürün deformasyonunu önlemek amacı ile özel ambalaj malzemeleri kullanılarak paketleme yapılıp siparişe göre sevki yapılıyor.

Web:
www.burotime.com

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: say sekiz, kk harf "x", say drt, say alt, byk harf "D", kk harf "y"

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.