Ürün Tanıtımı

Geberit''ten Duşlu TuvaletBenzersiz Bir Temizlik Duygusu

Geberit''in ürettiği AquaClean duşlu tuvalet kişisel hijyene özellikle dikkat edenler için benzersiz bir tazelik duygusu ve temizlik sağlıyor. Çünkü insan vücudu sıcaklığındaki su, tuvalet kağıdı kullanımından daha yumuşak, daha hijyenik ve daha saf. Ayrıca bideden çok daha fazla kullanışlı: sadece oturuluyor, bir düğmeye basılıyor ve taharet musluğu tam temizlik sağlamak için hazır hale geliyor. Temiz hissetmek bu kadar kolay.

Mükemmel Konfor
Konfor kişisel bir şey. Bu yüzden mükemmel konforu sağlamak için AquaClean duşlu tuvaletler, temassız sıcak havalı kurutma ve otomatik hava ile kurutma gibi birçok özellik sunuyor. Masaj fıskiyesi veya özellikle bayanlar için hijyenik duş imkanı da içeriyor.

"Henüz Duş Aldım" Duygusu
Gün Boyunca Temiz Hissettiriyor

AquaClean duşlu tuvaletin nazikçe güçlenen duş spreyi tuvalet her kullanıldığında o temiz "henüz duş aldım" duygusuyla baş başa bırakıyor. Buna günlük rahatlık deniliyor. Temiz su ile nazikçe temizlenme cildin acımasını ve iltihaplanmasını engelliyor. Tabi bu durum hassas bir cilde sahip kişiler için daha da önemli. Bu gibi durumlarda duş spreyi ile vücut sıcaklığında gerçekleşecek bir temizlik çok uygun bir deneyim.

AquaClean 8000
Duşlu Tuvalet Temizleme Sistemi
AquaClean 8000, her zaman maksimum hijyeni sağlayan benzersiz bir taharet musluğu temizleme sistemi ile birlikte veriliyor. Taharet musluğu üzerindeki delikler her kullanım öncesinde ve sonrasında otomatik olarak su ile temizleniyor. Bu işlem her kullanıcı için kusursuz hijyenik bir taharet garanti ediyor.

Tüm Gereksinimler için Bir AquaClean Duşlu Tuvalet
İyi Tasarlanmış Temizlik

Geberit, seyahatlerde kullanılabilecek el duşlu sistemlerden, seramik klozetlere uygulanabilen otomatik taharet sistemli, klozet kapaklarına ve tabi ki eksiksiz taharet imkanı sunan en gelişmiş komple çözümlere kadar tüm aralıktaki duşlu tuvaletleri sunabilen tek üretici firma. Günümüz modern, hijyene önem veren toplumlarda AquaClean 8000 duşlu tuvalet banyolar için tam bir zorunluluk. Şık çağdaş dizayn aralığı her stildeki banyolara uygun bir model olduğu anlamına geliyor.

Evlerdeki veya apartmanlardaki yenilemeler ya da yeni yapı projeleri düşünülürse AquaClean 8000 duşlu tuvaletler kullanıcılara birçok alternatif sunuyor. Diğer belirgin avantajlarının yanı sıra genel banyo tasarımında daha fazla esneklik sağlayan AquaClean 8000 duşlu tuvalet bideye duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

AquaClean 8000plus
Sonsuz Zerafet ve Teknik Ustalık

AquaClean 8000plus, en küçük detayına kadar sahip olduğu yüksek kalitesi ve lüks konfor sunan özellikleri sayesinde en müşkülpesent kullanıcılarını bile memnun ediyor. Ünlü ürün tasarımcısı Uli Witzig ayırıcı dizayndan sorumlu. İlhamı kullanıcı konforuydu ve sonuç, sonsuz, klasik zarafetin, rahat ve temiz kontrol ile bütünleşmesi oldu. AquaClean 8000plus istenirse, duvar içi gömme rezervuarlara uyumlu olarak duvara asılı, dilenirse kendinden rezervuarlı olarak yere oturan veya kendinden rezervuarlı duvara asılı olarak seçilebiliyor.

Kusursuz Esenlik
AquaClean 8000plus''ın hava temizleyicisi kullanıcı oturur oturmaz aktif hale geliyor. Bir düğmeye basıldığı zaman taharet musluğu bulunduğu gizli bölümden ileriye çıkarak kullanıcıyı hijyenik bir şekilde sıcak su ile temizliyor. Spreyin şiddeti ayarlanabiliyor ve bunu sıcak, kurulayıcı bir hava akışı takip ediyor. Bu kişisel hijyende en gelişkin teknoloji: diri, temiz ve temassız. Başka bir deyişle hayatı kolaylaştıran bir teknoloji.

Kişiye Özgü Ayarlanabiliyor
Uzaktan kumanda ünitesi kullanılarak hem duş spreyinin hem de ılık kurulama havasının şiddeti ve sıcaklığı beğeniye göre ayarlanabiliyor. Ilık duş spreyi kısa bir zamandan sonra soğuklaşmaya başlıyor, gözenekler kapanıyor, kan sirkülasyona teşvik edilerek hoş ve diri bir his sağlanıyor. AquaClean 8000plus ayrıca masaj yapan bir fıskiye, bayanlar için duş imkanı ya da daha yoğun temizlik için dalgalı duş spreyi de sunuyor.

Bayan Tahareti
Bayan tahareti kişisel hijyen için nazik temizleme spreyi ile birlikte dizayn edilmiş. Ayrıca açılan ön ağızlık optimum hijyeni garanti ediyor.


Kullanışlı Uzaktan Kumanda Ünitesi
Belirgin ve el altında hazır bulunan uzaktan kumanda 4 kişiye özel hafıza imkanı sunuyor ve tam olarak klozet taşının içine monte edilmiş.

Basit ama Etkili - AquaClean 4000
AquaClean 4000 zarafeti, yer tasarrufu sağlayan dizaynı ve mükemmel özellikleri ile ön plana çıkıyor. Otomatik taharet musluğu, belirgin bir şekilde dizayn edilmiş kontrol paneli üzerindeki düğmeye basılarak aktif hale getiriliyor ve suyun şiddeti-sıcaklığı ayaranabiliyor.

Komple Bir Çözüm - AquaClean 5000plus
AquaClean 5000plus adapte edilebilir duşlu klozet kapakları fonksiyonel dizaynları, basit, görünebilir kontrol panelleri ve opsiyonel konfor özellikleri ile donatılmışlar. Tek bir buton kullanılarak benzersiz bir temizlik ve hijyen duygusu sunmanın yanı sıra, kişiye özgü ayarlanabilir duş spreyi ve modeline bağlı olarak hafif ılık hava ile kurutma veya otomatik hava tahliye fonksiyonlarına da sahip. Mevcut tuvaleti konforlu bir AquaClean duşlu tuvalete çevirmek çok kolay bir işlem. Ve bir kere denendiğinde vazgeçilmez oluyor.

Kullanıcı Kadar Özel
Geberit AquaClean duşlu tuvaletlerin kullanıcılara sunduğu çeşitli lüks sistemlerden, temel ilave klozet kapaklarına ve hatta dışarıdayken kullanabilecek seyahat modeline kadar geniş bir ürün grubuna sahip. Her model, lüks konforun ve kullanışlı işlevselliğin bir örneği. Diğer bir deyişle toplam kalite, yenilik ve dizayn kavramları standart olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ürün aralığı her ihtiyaca, zevke ve bütçeye uygun, bu da hiç kimsenin AquaClean duşlu tuvaletten mahrum kalmayacağının bir ifadesi. Hangi model seçilirse seçilsin kullanıcı için vazgeçilmez olacak.

Geberit Rezervuar Kumanda Kapakları - SIGMA Serisi

Geberit AG 2008 yılı ikinci yarısında değerli Geberit ürünleri kullanıcıları için sonsuz dizayn alternatifi sağlayan "Sigma 50" model rezervuar kumanda kapaklarını üretti.

Bu kumanda kapakları çift kademeli olup, metal malzemeden üretilmiş.

"Sigma 50" model kapakları, beyaz, siyah, pergamon, cam, yeşil saten olarak hazır olarak alınabiliyor, fakat dilenirse içi boş olarak alınıp zevk ve arzuya göre içi, ahşap, seramik, tekstil vs... ile kaplanabiliyor. Bu imkan banyolarda sonsuz seçim yapma imkanı sağlıyor.

Sigma serisi "Sigma 50" nin yanında "Sigma 10" ve Sigma 20" olmak üzere 2 modelde daha üretiliyor.

Bu modeller ABS Krom kaplı olup, "Sigma 20" çift kademeli ve "Sigma 10" tek kademeli olarak sunuluyor.


"Sigma 50" ve "Sigma 20" serilerinde renk alternatifleri de oldukça fazla.

Sigma kapakların her üç modeli de daha önceden alınan dizayn model (küçük kapaklı) Geberit rezervuarlarına monte edilebiliyor.

Web: www.geberit.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: kk harf "n", kk harf "e", kk harf "n", byk harf "V", kk harf "j", say

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.