Ürün Tanıtımı

Kotil''den Kalite Karo HalılarAmerika''nın 1 numaralı karo halı üreticisi Mohawk''ın, Avrupa''nın butik proje halısı üreticisi Balsan ve Avrupa''nın hızla büyüyen ödüllü markası Contesse''in karo halılarını Türk tüketicisiyle buluşturan Kotil, bu alanda da kullanıcılarına zengin koleksiyonuyla güvenilir ve güçlü bir hizmet sağlıyor. Kalite, renk, desen ve teknolojik yeniliklerde öncülük yaratan bu yer döşemesi, özellikle ticari mekanlar için ideal ve estetik çözümler sağlıyor.

Karo Halı Avantajları
Ticari zemin kaplama malzemeleri arasında son birkaç yıldır yer alan karo halılar, estetiğe önem verilen ve konfor aranılan mekanlarda, hijyene önem veren mükemmel bir çözüm. Akustik performansın/ses yalıtımının ve statik enerji dayanımının yüksek olmasının yanı sıra, yangın standartlarına uygun olup IS0 9002,14001 sertifikalarına sahip.

Uygulama Avantajları
Yükseltilmiş döşeme üstünde olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de rahatlıkla uygulanabilen karo halılar, gerektiğinde istenilen kısımların sökülüp değiştirilmesi, zeminde farklı renkler kullanılarak istenen desenlerin oluşturulabilmesi gibi döşeme kolaylığı avantajlardan dolayı tercih ediliyor. Dolayısıyla karo halılar daha ekonomik, mekanın ölçüleri ne ise kullanılan halı miktarı hemen hemen aynı metrajda.

En İyi Performans
Genellikle 50x50 cm. ebatlarındaki karo halılar kendinden tabanlı oluyor. Ayrıca en iyi performans gösteren polyamid (PA) ipliğine sahip karo halılarda renk solması olmuyor, yoğun kullanılan bölgeler ile az yoğun kullanılan bölgeler arasında renk farklılıkları görülmüyor. Kir-leke gizleyen ve bunlara direnç gösteren karo halılar, endüstriyel temizlik malzemelerine dayanıklı olup koku, nem ve rutubet yapmıyor.

Taşıma Kolaylığı
Nakliye, malın teslimi, montaj ve yeniden taşımada da avantajlı. Çok yüksek binaların en üst katlarına bile kolaylıkla taşınabiliyor. Halının başka bir yere taşınması gerekiyorsa, basit bir şekilde yerinden sökülen halılar, yeniden kutulara yerleştirilerek yeni mekana kolayca naklediliyor. Tackifier etkisindeki, post-it tarzındaki yapıştırıcı sayesinde karo halı yerinden birkaç kere sökülerek; yükseltilmiş döşeme uygulanan bir zemine ulaşılıyor ya da halı değiştirilerek mekanda yepyeni bir görüntü sağlanabiliyor.

Kullanım Alanları
Her yönden avantajlı karo halılar; sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, havaalanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde kullanılabiliyor.

W: www.kotil.com

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: kk harf "h", say be, say drt, byk harf "M", byk harf "N", kk harf "v"

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.