Ürün Tanıtımı

Lamp 83 - Helix AnkastreLamp 83''ten teknolojiyi avantaja ve kullanım kolaylığına dönüştüren, estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor oluşuyla dikkat çeken, yepyeni bir ürün; Helix Ankastre.

Hem kendi ekseninde hem de dikey eksende hareket kabiliyetine sahip, istenilen noktaya kolayca yönlendirilebilen Helix Ankastre, müşteri istek ve beklentilerinden yola çıkılarak tasarlandı.

Dikey eksende 70o hareket edebilen gövde ve yatay eksende 350o hareket edebilen iç gövde ürünü, diğer bütün ankastre ürünlerden farklı ve benzersiz kılıyor. Bu özelliği sayesinde Helix, kullanıldığı alanda çevresindeki herhangi bir noktaya, herhangi bir yüksekliğe yönlendirilebilme avantajı sunuyor. Gövdenin dikey eksende 70o hareket edebilme özelliği ve gövdenin yapısı yönlendirme esnasında ışık kaybının oluşmasını önlüyor.

Genel aydınlatmanın beraberinde vurgu aydınlatması ihtiyaç ve beklentilerini teknolojisi ve fonksiyonelliği ile tam olarak karşılayan Helix, sunduğu birçok avantajla tüm kullanıcılar özellikle de mağazacılık/perakende sektörü için büyük bir yenilik. Bu önemli kullanım avantajlarından biri, çevrilerek çıkarıp takılabilen gövde başlığı sayesinde lamba değişiminin kolaylıkla yapılabiliyor oluşu.

Bir diğer önemli avantaj ise, 30o ışık açısına sahip, %99,8 saflıkta parlak desenli alüminyum reflektörün yüksek verim teknolojisine sahip olması. Bu sayede reflektörden yüksek verim elde edildiğinden kullanıcı çok daha az sayıda armatürle istenilen ışık seviyesini yakalamış oluyor.

20W ve 35W alternatifleri bulunan metal halide ürün tasarımı ile olduğu kadar 15 cm çapındaki küçük boyutlarıyla da estetik beklentileri tam olarak karşılıyor.

Siyah, beyaz ve metalik gri renk alternatifleri sunan Helix, sunduğu yüksek kalitedeki özel polimer teknolojisi ile benzerlerinden ilk bakışta ayrılıyor.

Yukarıda bahsedilen avantajlara şahit olmak için "Lamp 83 Showroom"u (Kağıthane), ziyaret edilebiliyor, elektrik mühendisi uzman müşteri temsilcilerine ulaşılabiliyor, aydınlatma ile ilgili proje hizmetinden, teknik destekten yararlanılabiliyor. Lamp 83 ürünleri ve kullanıcılara sunduğu diğer yenilikler ile ilgili uzman müşteri temsilci kadrosundan daha fazla bilgi edinilebiliyor.

W: www.lamp83.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: byk harf "W", byk harf "E", kk harf "n", byk harf "A", kk harf "v", byk harf "P"

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.