Bursa Yıldırım Belediyesi Kaplıkaya Rekreasyon Vadisi Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması'nda birincilik ödülü Hakan Dalokay ve ekibine verildi. Jüri tarafından açılan sonuçlara göre;
1.Ödül
Ekip Başı: Hakan Dalokay, Y.Mimar
Sedvan Teber, Şehir Plancısı
Belemir Güzer
Celal Abdi Güzer, Y.Mimar
Yardımcılar:
Aydın Işık, Y.Mimar
Mert Velipaşaoğlu,Öğrenci
Metin Erçel, Öğrenci
Simtaç Yücel, Y.Peyzaj Mimarı
Ümit Tarık Yaşar, Öğrenci
Onur Köprülü, Peyzaj Mimarı
Maket:
Eşref Maranlı
2.Ödül
Ekip Başı: Kemal Özgür, Peyzaj Mimarı
Mustafa Şahin, Mimar
Bayazıt Oğuz Ayoğlu, Peyzaj Mimarı
Tuğba Akyol, Peyzaj Mimarı
Yardımcılar:
Fuat Özgen Ergün, Öğrenci
Mustafa Terzioğlu, Öğrenci
Keykubat Aras, Peyzaj Mimarı
Meltem Şentürk, Peyzaj Mimarı
Hande Uluğ, Peyzaj Mimarı
Figen Dilek, Peyzaj Mimarı
Alper Özgür, Öğrenci
Özhan Öztürk, Öğrenci
Irmak Ayoğlu, Öğrenci
3.Ödül
Ekip Başı: Devrim Çimen, Mimar, Kentsel Tasarım Uzmanı
Sertaç Eren, Şehir Plancısı, Kentsel Tasarım Uzmanı
Danışmanlar:
Tansu Dinçer, Y.İnş. Müh.
Sinan Burat, Peyzaj Mimarı
1.Mansiyon
Ekip Başı: Haydar Yeşil, Mimar
Sevinç Gündoğdu, Peyzaj Mimarı
Danışman:
Nalan Özkadif , Şehir Plancısı, Kentsel Tasarım Uzmanı
Yardımcılar:
Gonca Taşdemir,Mimar
Nurcan Yıldız, Mimar
Arzu Bora, Mimarlık Öğrencisi
Linda Güzel
2.Mansiyon
Ekip Başı: Özgür Bingöl, Y.Mimar
İlke Barka, Mimar
Emre Savga, Mimar
Danışman: Nevzat Akçaoğlu, İnş. Müh.
Yardımcı:
Özgür Özer, Mimarlık Öğrencisi
3.Mansiyon
Ekip Başı: Nimet Aydın, Y.Mimar
Gizem Turgut, Mimar
Kezban Ünal
Yardımcılar:
Burcu Poyrazoğlu, Mimar
Ali Düzdağ, Mimar
Mehmet Altıkulaç, Mimar
Evrim Sunal, Mimar
Aslı Apaydın, Mimar
Seda Aydın, Mimar
Mevlüde Gervan, Mimar
Maket :
Celal Şekerci
Halit Zengin
4.Mansiyon
Ekip Başı: Arzu İrem Mollaahmetoğlu Falay, Mimar
K. Ferhan Yürekli, Mimar
Yardımcılar:
Zeynep Aytemir
Hakan Sakarya
İpek Baycan
5.Mansiyon
Ekip Başı: Murat Eriç, Y.Mimar
Arbil Ötkünç, Y.Mimar
Cüneyt Diri, Y.Mimar
Halit Yaşa Ersoy, Y.Mimar
Savaş Ekinci, Y.Mimar
Ümit Arpacıoğlu, Y.Mimar
Yardımcılar:
Barış Küçük, Mimarlık Öğrencisi
Engin Alan, Mimarlık Öğrencisi
Özlem Altınkaya, Mimarlık Öğrencisi
Tuğba Uzun, Mimarlık Öğrencisi
Satınalma 1
Ekip Başı: M.Murat Uluğ, Y.Mimar
Eylem Pala Uluğ, Mimar
Danışman: Dilek Albayrak
Satınalma 2
Ekip Başı: Dilek Topuz Derman, Mimar
Deniz Çiler Erkan, Mimar
Yardımcılar:
Cihan Sinan Bostancı, Mimar
Mehmet Zafer Ünal, Mimar
Didem Yavuz, Mimar
Senem Avcı, Mimar
Onur Canvarol, Mimar
Satınalma 3
Ekip Başı: Sunay Erdem
Günay Erdem, Mimar
Pınar Özyılmaz, Peyzaj Mimarı
Mehmet Nazım Özer, Şehir Plancısı
Danışmanlar:
Dr.Gül Sayan Atanur, Peyzaj Mimarı
Volkan Şaşmaz, Mimar
Yardımcılar:
Volkan Müftüoğlu, Peyzaj Mimarı
Pınar Dursun, Öğrenci
Hande Eren, Peyzaj Mim. Öğrencisi
Semiha Demirbaş, Peyzaj Mim. Öğrencisi
Aydagül İpek, Peyzaj Mim. Öğrencisi
Gözde Töreyen, Peyzaj Mim. Öğrencisi
Satınalma 4
Ekip Başı: Ayhan Abanozcu, Mimar
Kemal Özkan, Mimar
Kazım Türksöz, Mimar
Yardımcılar:
Murat Cellat, Mimar
Gönül Özkan, Ziraat Müh.
İdil Türksöz, İç Mimar
Satınalma 5
Ekip Başı: Duygu Doğan, Mimar
Aslı Çalıkoğlu, Y.Mimar
Danışmanlar:
Deniz Aslan, Y.Mimar, Peyzaj Mimarı
Erim Gürdal, Y.İnş. Müh.
Yardımcılar:
Esra Doğan, Mimar
Ceren Kerpiç, Mimar
Evren Öztürk, Mimar
Ali Paşaoğlu, Mimar
Bütün yorumları forumda okuyun!