Yarışmalar

Mimarlık

Toplam 165 yarışma 9 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 121. yarışmadan 140. yarışmaya kadar olanlar gösterilmektedir.
Sonuçlar Açıklandı3rd International Living Steel Architecture Competition (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar AçıklandıContrabands and Freedmen''s Cemetery Memorial Design Competition 2008 (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar AçıklandıReinventing Grand Army Plaza (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar Açıklandıİstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Beyoğlu Sahnesi Mimari Proje Yarışması (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Go Civic: New Schools for the City of Cultures Competition
Son Başvuru Tarihi: 24 Nisan 2008

Sonuçlar AçıklandıKayseri İç Kalesi''nin Korunarak Kültür ve Sanat Ortamına Dönüştürülmesi için İki Kademeli Ulusal Mimarlık Yarışması (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar AçıklandıNew York Designs: Threshold (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar AçıklandıThu Thiem New Urban Area International Design Competition (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar AçıklandıInternational Criminal Court Architectural Design Competition (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

The 10th International Festival of Architecture and Interior Design
Son Başvuru Tarihi: 01 Nisan 2008

Sonuçlar AçıklandıDeborah J. Norden Fund 2008 (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar Açıklandı"Housing Shortages" 5th International Bauhaus Award 2008 (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar AçıklandıIdeas Competition for The City Hall and The City Centre Blocks of Espoo (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

High-Voltage Transmission Line Competition
Son Başvuru Tarihi: 28 Mart 2008

Sonuçlar Açıklandı3rd Bi-Annual Competition: James Stirling Memorial Lectures On The City (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar AçıklandıBilateral Design Competition (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Iraqi Memorial
Son Başvuru Tarihi: 19 Mart 2008

Sonuçlar AçıklandıFlip A Strip (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar AçıklandıInternational Spatial Design Competition For The Mobility Centre Project in Ferizaj / Urosevac (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Sonuçlar Açıklandı5th European Prize for Urban Public Space (Bu yarışma sonuçlandı. Kazananların listesini görmek için tıklayın.)

Toplam 165 yarışma 9 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 121. yarışmadan 140. yarışmaya kadar olanlar gösterilmektedir.
Yarışma Arşivi
Yayınlanan yarışmaların kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz kategoriyi listeden seçiniz.