Etkinlikler

dörtyüzsaniye

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 21 Aralık 2006
Yer: Seksek Taksim, Sakızağacı Caddesi, Yoğurtçu İş Merkezi, Beyoğlu
İletişim
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: www.difuzyon.org/


21 Aralık 2006 perşembe günü saat 19:30''da, Seksek Taksim''de, Difüzyon tarafından organize edilen dörtyüzsaniye''de, farklı tasarım gruplarını temsil eden 14 tasarımcı bir araya geliyor.

Farklı tasarım alanlarında üretilen yaratıcı çalışmaların ortak bir platformda sergileneceği dörtyüzsaniye''de, her bir tasarımcı kendi seçtiği bir çalışmasını, 400 saniye boyunca, projeksiyon eşliğinde izleyicilere sunacak. Tüm sunumlarla beraber toplamda 90 dakika sürecek olan etkinlikte, amatör veya profesyonel tasarımcılar yaratıcı işlerini sergileyecekler. İzleyicilerle birlikte interaktif bir ortamda gerçekleşecek olan sunumlar, aynı zamanda farklı tasarım disiplinlerinin de birbirleriyle etkileşime geçmesi açısından da ayrı bir anlam taşıyor.

Difüzyon temel olarak Taşkışla çevresinin içinden çıkmış, profesyonellerin ve amatörlerin bir araya geldiği bir etkinlik grubu. Yaratıcı düşünceyi ayrıştırmadan bir bütün içinde ele alır ve böylelikle mimarlık,grafik, moda, endüstriyel tasarım, fotoğraf, video gibi yaratıcı düşün alanlarını tek bir platformda toplayarak birbirleriyle daha yakından etkileşime geçmesini amaçlar.
Konuyla İlgili Linkler

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.