Etkinlikler

Autodesk Kullanıcı Zirvesi

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 17 Ekim 2008
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Saati: 14:00
Yer: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Fındıklı - İstanbul
İletişim
Telefon: 0212 252 16 00
Web Sitesi: www.msgsu.edu.tr/msu/pa...
Autodesk ürünleri ve bunların beta sürümleri için Uluslararası Feedback Program Yöneticisi olarak görev yapan ve internette kendi blog sitesi "Between the Lines" ile tanınan Shaan Hurley, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ), Enformatik Bölümü''nün davetlisi olarak 17 Ekim 2008 tarihinde saat 14:00''te MSGSÜ Oditoryumu''nda bir konuşma yapacak.

Hurley sunumunda AutoCAD ve ilişkili ürünlerin geçmiş ve geleceğine yönelik deneyim ve beklentilerini paylaşacak ve kullanıcıların Autodesk ürünlerinin geleceğini şekillendirmedeki rolü üzerinde duracak. İzleyicilerin merak ettikleri konularda sorular yöneltebilecekleri etkinliğe AutoCAD ve diğer Autodesk yazılım ürünleri kullanıcıları, bilgisayar destekli çizim ve tasarım alanında tecrübe sahibi kişiler ve konuya merak duyan mimarlar, mühendisler, sanatçılar, öğrenciler ve diğer meslek gruplarından herkes katılabiliyor.
Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.