Etkinlikler

Andrea Branzi Söyleşisi

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 07 Kasım 2008
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Saati: 18:30 - 19:30
Yer: santralistanbul, Eyüp - İstanbul
İletişim
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: www.kaletasarimmerkezi....


Geçtiğimiz günlerde açılan Kale Tasarım Merkezi, dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı ve mimar Andrea Branzi''yi konuk ediyor.

Tasarımın endüstri dünyasındaki konumu ile yeni ekonomik ve toplumsal sorunlar arasındaki varoluşun tartışılacağı Adrea Branzi söyleşisi, 07 Kasım 2008 tarihinde santralistanbul Çağdaş Sanatlar Müzesi Giriş Salonu’nda gerçekleştirilecek. Kale Tasarım Merkezi, Kale Grubu’nun santralistanbul anaponsorluğu kapsamında Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü&Yönetimi Programı ile birlikte oluşturduğu, tasarım platformu olarak işlev görecek.

santralistanbul’da yer alan Kale Tasarım Merkezi’nin öncelikleri hedefleri arasında, Türk tasarım kültürünü uluslararası arenaya taşımak, Türkiye’de tasarım konusunda farkındalık yaratmak, uluslararası bilgi paylaşımı sağlamak, genç tasarımcılara kendilerini ifade edebilecekleri bir ortam oluşturmak, tasarımcıların fikirlerini endüstrinin olanaklarıyla buluşturmak; Kale Grubu’nun tasarım alanında deneyimlerini tasarım ortamı ile paylaşmak, fiziksel ortam oluşturmanın ötesinde, aktif, disiplinlerarası tasarım çalışmalarına imkân veren, tasarımla ilgili uluslararası perspektifleri ve bilgileri paylaşan bir merkez olmak yer alıyor.
Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.