Etkinlikler

Toprak Mülkiyeti Sempozyumu

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 17 - 18 Aralık 2009
Yer: Ankara
İletişim
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: www.peyzajmimoda.org.tr
Peyzaj Mimarları Odası Düzenleme Kurulu ve Destekleyici Kurumlar içinde yer aldığı Toprak Mülkiyeti Sempozyumu 17-18 Aralık 2009 tarihlerinde Ankara‘ da yapılacaktır.

Oldukça kapsamlı bir içerik ve temayla gerçekleştirilecek olan sempozyumda, yıllar geçtikçe topraksızlaşan, topraksızlaştırılan, geçtiğimiz ve gelecek on yıllar içinde ülkemizde tartışılmaya devam edecek olan Toprak - Toprak Mülkiyeti - Ormanlar, Meralar, Kıyılar, Doğal Arkeolojik Sitler, Ekolojik Sınırlar ve Mülkiyet Biçimi- Su ve Toprak İlişkisi- Arazi Planlaması - Kentleşme ve Toprak Kullanımı - Kentsel Araziler, Arsalar- Kentsel Dönüşüm ve Toprak Mülkiyeti- Toprak Yönetimi (Yerel ve Merkezi Yönetimler) ve bir çok konu hakkında oturum ve tartışmalar gerçekleştirilecektir.

Biz peyzaj mimarlarını doğrudan ilgilendiren kapsam ve içerikte gerçekleşecek olan sempozyuma ilgi ve katılımlarınız önemli olacaktır.

Sempozyum Programı için tıklayınız.

Sempozyum içeriği içeriğini görmek için tıklayınız.

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.