Etkinlikler

İstanbul: Tarih, Kültür, Mimarlık Katmanları AIA - Amerikan Mimarlar Enstitüsü / Avrupa Birimi İstanbul 2010 Konferansı

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 8 - 12 Nisan 2010
Yer: Yapı-Endüstri Merkezi
İletişim
Web Sitesi: www.aiaeurope.org/


AIA - Amerikan Mimarlar Enstitüsü / Avrupa Birimi''nin düzenleyiciliğinde, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimarlar Odası Genel Merkezi ve Yapı Endüstri Merkezi''nin destekleriyle, 8-12 Nisan 2010 tarihlerinde Yapı Endüstri Merkezi''nde gerçekleşecek olan toplantının konusu İstanbul: Tarih, Kültür, Mimarlık Katmanları olarak belirlendi. Programı kısa bir süre içinde oluşturulacak olan toplantıda, uzmanlar İstanbul''un mimari gelişimi ile ilgili bilgiler verecek, İstanbul''un kentsel ve mimari açıdan önemli noktalarına geziler düzenlenecek. Toplantıya Avrupa, ABD ve Türkiye''den önemli mimarlık ürünlerini tanıtan bir mimarlık sergisi eşlik edecek.

Toplantı AIA üyelerine, TMMOB - Mimarlar Odası üyelerine, her iki kuruluşun üyesi olmayan ancak konuya ilgi duyan kişilere ve öğrencilere kayıt olmak koşulu ile açık olacak. Toplantıya katılım AIA üyeleri ve Mimarlar Odası üyeleri için, kendi sistemleri içinde Sürekli Mesleki Gelişim kapsamında kredilendirilerek değerlendirilecek. Kayıt işlemleri kısa bir süre içinde aşağıda belirtilen internet sayfasında başlayacak.

Kayıt için: http://aiaeurope.org/

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.