Etkinlikler

Kalesinterflex Ürün Semineri

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 13 Ocak 2010
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Saati: 19:00
Yer: Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yıldız Sarayı Dış Karakol Binası
İletişim
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: www.kaletasarimmerkezi....


Teknolojik gelişmişliği ve farklı tasarım ürünleriyle dünya yapı sektöründe trendleri belirleyen, Kaleseramik, 23 Aralık 2009 tarihinde TMMOB Mimarlar Odası''nda gerçekleştireceği Seminer ile 1000x3000x3mm''lik üretim boyutu ile dünyanın tek esneyebilen seramiği Kalesinterflex''i tanıtıyor.

"Seramiğin yeni boyutlara taşınması" konulu seminerde 1000x3000x3mm''lik Kalesinterflex''in tanıtımı Kalesinterflex İş Birim Müdürü İlkay Çimentepe tarafından gerçekleştirilecek.

Dünyanın ‘en ince, en büyük ebatlı, en hafif ve tek esneyebilen'' seramiği olan Kalesinterflex,. Dünyada en büyük boy ve maksimum inceliği ifade eden 1000x3000x3 mm''lik boyutlarıyla yenilikçi özellikler taşıyor. Ateşe, lekelenmeye, kimyasallara ve her türlü iklim koşuluna dayanıklı bir ürün olması ile ön plana çıkan Kalesinterflex, iç mekan, duvar ve zeminin yanı sıra hafifliği, işlenebilme kolaylığı ve dayanıklılığı sayesinde özellikle dış cephe kaplamalarında güvenle kullanılabiliyor. Mimari tasarımlara ve inşaat teknolojilerine yeni bir bakış kazandıran Kalesinterflex, değişken ebatları ve işlenebilme kolaylığı (yüzey parlatma, dekorlama, kolay kesme - delme) gibi özellikleri sayesinde, iç mekan duvar ve zemin sistemleri, dış cephe kaplamaları, yükseltilmiş zeminler, separasyon panelleri, mobilya uygulamaları, hijyenik alanlar, endüstriyel cephe kaplamaları ve modüler yapılar gibi özel projelerin uygulanmasında, mimarlar tarafından tercih ediliyor.
Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.