Etkinlikler

Mimarın Mutfağı''ndan Sohbet Toplantıları - 7: Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 24 Aralık 2009
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Saati: 14:00
Yer: Kale Tasarım Merkezi
İletişim
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: www.kaletasarimmerkezi....


Çanakkale Seramik & Kalebodur ve Tasarım Yayın Grubu''na bağlı FRAME dergisi işbirliği ile düzenlenen "Mimarın Mutfağı" etkinlikleri Erginoğlu & Çalışlar ile gerçekleşiyor.

24 Aralık Perşembe günü Kale Tasarım Merkezi''nde 7.si yapılacak Mimarın Mutfağı''nın bu ayki konukları Hasan Çalışlar ve Kerem Erginoğlu. Etkinlik kapsamında farklı üniversitelerin mimarlık fakültesi öğrencileri ile buluşacak olan Hasan Çalışlar ve Kerem Erginoğlu deneyimlerini genç yetenekler ile paylaşacak.

Kültür, eğitim, konut, ticari gibi pek çok alanda yaratıcı projelere imza atan mimarların sunumu ve karşılıklı söyleşilerle zenginleşecek olan sohbet toplantımızda siz de şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın.

"Mimarın Mutfağı" etkinlikleri farklı konular, güncel başlıklar ve önemli tartışmalarla tasarım dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. Her ay farklı bir mimarın, öğrencilerle Kale Tasarım Merkezi''nde bir araya geldiği etkinliklere bugüne kadarki konukları İhsan Bilgin, Mehmet Konuralp, Nevzat Sayın, Emre Arolat, Han Tümertekin ve Melkan Tabanlıoğlu ile yapıldı.

Online başvuru ve detaylı bilgiye www.framedergisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.