Etkinlikler

e-seminer uygulaması

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 29 Ocak 2010
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Saati: 14:00 - 15:30
Yer: Kaleseramik
İletişim
Telefon: 0212 371 53 94
Web Sitesi: www.semineryeri.com/New...


Yapı sektöründe ilklere imza atan Çanakkale Seramik & Kalebodur "e-seminer uygulaması" ile bir ilki daha gerçekleştiriyor. 29 Ocak 2010tarihinde, internet üzerinden profesyonel müşterilerine yönelik olarak düzenlediği interaktif ürün semineri il, geniş coğrafyalardaki  sınırsız  sayıda katılımcıya ulaşılmayı hedefliyor.

Türkiye''nin farklı illerindeki mimarlık ofislerinin çalışanları, inşaat şirketlerinin mimarları, üniversitelerin mimarlık fakülteleri öğretim üyeleri, öğrencileri, Mimarlar Odaları''nın üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odaları''nın üyelerine yönelik olarak düzenlenen bu e-seminerde "Dış Cephelerde Karoseramik ve Porselen Seramik kullanımı ve detayları" konu ediliyor.

Sektörde bir ilk olarak hayata geçen bu yeni nesil uygulamanın, ana başlıkları ise cephe kaplama malzemelerinin sahip olması gereken genel nitelikler, porselen karonnun diğer dış cephe kaplama malzemelerinden farkı, porselen karo üretim prosesi, porselen karo nitelikleri, porselen karo dış cephe uygulama tipleri ve referans projelerdir.

Konu: Çanakkale Seramik & Kalebodur Dış Cephe Uygulamalı İnteraktif Ürün Semineri
Konuşmacı: Mimar Güney Deniz Mirzaoğlu
Kayıt Adresi: http://www.semineryeri.com/NewUser_.aspx?YayinID=25

Konu ile ilgili detaylı bilgi için Yeşim Bilgi Yörükoğlu''nu 0212 371 53 94 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.