Etkinlikler

3. Perakende Tasarım Konferansı

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 11 Mayıs 2010
Yer: Swissotel The Bosphorus
İletişim
Web Sitesi: www.perakendetasarimkon...


11 Mayıs''ta İstanbul Swissotel''de düzenlenecek konferansta, iş dünyasının profesyonelleri yeni trend, değişim, gelişim ve uygulamaları paylaşarak geleceği şekillendirmeye devam edecekler.

Odak Kurumsal tarafından üçüncüsü düzenlenecek olan Perakende Tasarım Konferansı, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da mağazadan markete, kafeden showrooma, gıdadan otomobile perakendenin tüm kategorilerinde fark yaratmanın ve rakiplerin önüne nasıl geçileceğinin konuşulacağı; pazarlama ve tasarımın işbirliği gibi çok sıcak konuların tartışılacağı; "Yeni Trendler & Yeni Fikirler"in şekilleneceği renkli ve çok boyutlu bir platform olacak.

Dünyaca ünlü perakende tasarımcısı Brian Dyches''in moderatörlüğünü üstleneceği konferansta, bu yıl yine dünyanın ve Türkiye''nin önemli uzmanları bir araya gelecek. Konferansın bu yılki ana sponsorları arasında Vitra, Jotun ve Üçge gibi ünlü firmalar yer alıyor.

Konferansla ilgili gelişmeleri www.perakendetasarimkonferansi.com adresinden takip edebilirsiniz.

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.