Etkinlikler

1. Türkiye Mimarlık Tarihi Kongresi

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 20 - 22 Ekim 2010
Yer: ODTÜ, Ankara
İletişim
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: archweb.metu.edu.tr/pro...


Türkiye Mimarlık Tarihi Kongresi, Anadolu ve komşu bölgelerin mimari, kent ve yapılı çevre tarihi üzerine yeni ve özgün araştırmaların paylaşılabileceği
bir akademik ortam oluşturmayı hedeflemektedir. Kongre, farklı disiplinlerde mimarlık tarihi alanında çalışan araştırmacılara açıktır. En fazla 350 kelimelik bildiri özetleri, 23 Nisan 2010 tarihine kadar Düzenleme Kurulu''na iletilmelidir. Katılımcının adı, kurum ve iletişim bilgileri ve bildiri başlığı ayrı bir sayfada teslim edilmelidir. Kongre ücreti 150 TL''dir. Sunuşlar Türkçe ve İngilizce yapılabilir. Seçilen bildiriler yayımlanacaktır.

Düzenleme Kurulu|Organization Committee: Elvan Altan Ergut, Sevil Enginsoy Ekinci, Namık Erkal, Lale Özgenel, Ali Uzay Peker (alfabetik sırayla by alphabetical order)

Bilim Kurulu|Scientific Committee: Günkut Akın, Sevgi Aktüre, Ayda Arel, İnci Aslanoğlu, Ömür Bakırer, Afife Batur, Jale Erzen, Suna Güven, Gülru Necipoğlu, Ayla Ödekan, Filiz Özer, Scott Redford, Uğur Tanyeli, Fikret Yegül (alfabetik sırayla by alphabetical order)

Danışma Kurulu|Advisory Committee: Haluk Pamir, İlhan Tekeli, Metin Sözen, Suha Özkan, Güven A. Sargın, Belgin Turan Özkaya

Başvuru Adresi: 1. Türkiye Mimarlık Tarihi Kongresi Düzenleme Kurulu, Mimarlık Tarihi
Anabilim Dalı, Mimarlık Bölümü, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnönü Bulvarı, 06531 Ankara

Tel: (312) 210 2203 / 210 2233 Faks: (312) 210 7966

E-posta: [email protected] http://archweb.metu.edu.tr/programs/graduate/
Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.