Etkinlikler

Arkitera Kampüste: Şevki Pekin

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 25 Mart 2010
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Saati: 14:00
Yer: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
İletişim
Adres: Arkitera Mimarlık Merkezi Cemil Topuzlu Caddesi, İş Bankası Blokları, A Blok Daire 8, 34726, İstanbul
Telefon: 0216 355 07 22
Faks: 0216 386 94 30
Web Sitesi: www.arkitera.net


Arkitera Kampüste 2010 projesi çerçevesinde üçüncü konferansı Şevki Pekin tarafından 25 Mart Perşembe günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü 1 Numaralı Atölye''de saat 14:00''te verilecek. Ücretsiz ve herkese açık olan konferanslara mimarlık bölümü öğrencileri ve akademisyenleri yanısıra kentte yaşayan mimarlar da katılabilir.

Mayıs ayı sonuna dek toplam altı okulda gerçekleştirilecek Arkitera Kampüste projesi çerçevesinde Türkiye''nin önemli mimarlarından altısı, bu okullardaki öğrenciler, akademisyenler ve o kentteki serbest mimarlara kendi işlerinden ve mimarlık anlayışlarından bahsedecekleri altı konferans verecekler.

İlk konferans, Ankaralı ünlü mimarlık ofisi Öncüoğlu Mimarlık''ın ortakları tarafından 4 Mart 2010 tarihinde Kayseri''deki Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi''nde verildi. Sırası ile Bursa Uludağ Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi, İzmir 9 Eylül Üniversitesi ve Konya Selçuk Üniversitesi''nde verilecek konferanslara Gökhan Avcıoğlu, Şevki Pekin, Nevzat Sayın, Han Tümertekin, Enis Öncüoğlu gibi Türkiye''nin önemli mimarlık ofislerinin kurucuları katılıyor.

Arkitera Kampüste projesi ilk kez 2007 yılında Türkiye''deki tüm mimarlık fakültelerinin iki hafta içinde Arkitera Mimarlık Merkezi yöneticileri tarafından ziyaret edilerek öğrenci ve akademisyenlerle ortak toplantılar şeklinde gerçekleşmişti. 2010 yılında ikinci kez bu sefer farklı bir formatta düzenlenen Arkitera Kampüste projesinin bu dönemki destekçisi Medyasoft.

Dünya üzerinde önde gelen yazılım markalarını bir araya getiren Medyasoft, faaliyetlerine 1999 yılında Türkiye''nin tek katma değerli yazılım distribütörü olarak başladı. Medyasoft katma değerli yazılım distribütörlüğü ve bilişim eğitimleri konusuna odaklı ve sürekli ilerleyen bir büyüme grafiği çizerek bugün de lider pozisyonunu koruyor. Dünya devleriyle işbirliği içinde sürdürdüğü eğitim programları sayesinde bulunduğu alanda pek çok ilke de imza atan Medyasoft, kurumlara ve kurumsal profesyonellere özel eğitim fırsatları sunuyor. Medyasoft Adobe, Autodesk, IBM, SAP, Babylon, Blackboard, New Horizons, Norton, Trustware/Bufferzone ve Pearson Education markalarının distribütörlüğünü yürütüyor.

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.