Etkinlikler

Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemlerinde Kalite ve Dayanım Konferansı

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 6 Mayıs 2010
Yer: Ritz Carlton, İstanbul
İletişim
Telefon: 0262 678 34 99
E-posta: [email protected]


RMI son olarak BASF, ÇİMSA, Dow Bina Çözümleri, Dow Yapı Kimyasalları, EJOT, Saint-Gobain Teknik Kumaşlar ve Wacker firmalarının da iştiraki ile yüksek kaliteli dış cephe ısı yalıtım sistemlerinin özelliklerini ve önemini belirtmek, sektördeki kalite anlayışını katkı sağlamak amacıyla 06 Mayıs 2010 tarihinde İstanbul Ritz Carlton''da bir konferans düzenliyor.

Avrupa Standardizasyon Komisyonu, Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Standartları Komisyonu Başkanı Dr. Engin Bağda moderatörlüğünde, sektörün önde gelen sistem sağlayıcı firmaların, uygulamacı firmaların ve müteahhit firmaların temsilcilerini bir araya getirecek konferans özetle aşağıdaki konular işlenecek:

Kuru harçlar ve sıvalarda kalite ve performans kriterleri
Isı yalıtım malzemelerinde kalite ve performans kriterleri
Yardımcı malzemelerde (cam elyaf donatı, dübel, vs.) kalite ve performans kriterleri
Yasal mevzuatta son durum

Türkiye''de kapsamı ile bir ilk olacak bu konferansta ayrıca, kalite konusunu hammadde ve ürünleri ile destekleyen uluslararası ölçekli firmalar, ilgili ürünleri yaptıkları inşaat işleri ile son kullanıcıya sunan inşaat firmalarıyla buluşacak.

Dış cephe ısı yalıtım sistemlerinin yapı sektöründe kalıcı olabilmesi için belirli kalite unsurlarının göz önünde bulundurulması gerektiğine ve dış cephe ısı yalıtımının binaların yasal yönetmeliklere uygun inşa edilmesiyle yüksek enerji tasarrufuna sahip olabileceğine dikkat çekilecek.

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.