Etkinlikler

Uluslararası Lisansüstü Araştırmaları Sempozyumu

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 15 - 16 Ekim 2010
Yer: ODTÜ, Ankara
İletişim
Web Sitesi: www.grs.metu.edu.tr/tr


ODTÜ Mimarlık Fakültesi Yapı Bilimleri Lisansüstü Programı olarak, 15-16 Ekim 2010 tarihleri arasında konusunu Yapılı Çevre olarak belirlediğimiz Lisansüstü Araştırmaları Sempozyumu gerçekleştireceğiz. Amacımız; genç araştırmacıları bir araya getirmek ve bilgi paylaşımına olanak sağlamaktır. Bu birliktelikten doğacak sinerjinin, genç bilim insanı adaylarına, gelecekte ortak araştırma projeleri için güç kaynağı olacağı kanısındayız. Düşüncelerimizi paylaşan tüm gençleri bu platformda görmekten mutluluk duyacağız.

BİLDİRİ ÇAĞRISI
Yapılı Çevre ile ilgili alanlarda Yüksek Lisans/Doktora programlarında tez çalışmalarına devam eden veya tezlerini yeni bitirmiş olan gençleri Ekim ayında okulumuzda düzenlenecek olan Lisansüstü Araştırmaları Sempozyum''una davet ediyoruz. Bildirilerin düzeylerinin yüksek tutulması için genç araştırmacıların bildirilerini Tez danışmanlarıyla birlikte yazmaları tavsiye olunur.

Kabul edilen bildiriler Sempozyum yayınında basılacaktır ve en iyi Bildiri ve Poster''e ödül verilecektir

KAYIT
İlk kayıt, Bildiriler linkinden Özet Formu doldurularak yapılacaktır. Veya katılımcı, sayfadan kullanıcı hesabı açarak Özet Formunu doldurabilir. Sempozyum''a katılım ücretsizdir.

Önemli Tarihler
Sempozyumun ilanı: 15 Nisan 2010

Bildiri özetlerin gönderilmesi: 25 Mayis 2010

Özetlerin kabul edilmesi: 05 Haziran 2010

Bildiri/Posterlerin gönderilmesi: 25 Temmuz 2010

Bildiri/Poster''in kabul edilmesi: 15 Agustos 2010

Sempozyum tarihleri: 15 -16 Ekim 2010

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.