Etkinlikler

İnşa Ediyoruz!

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 18 Haziran 2010
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Saati: 17:00 - 20:30
Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi, Santral Kampüsü
İletişim
Adres: İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere, İstanbul
Telefon: 0212 311 52 09
Web Sitesi: mimarlik.bilgi.edu.tr


Liseliler 2010''u Değerlendiriyor! projesi kapsamında İstanbul''un 16 farklı ilçesinden 51 lise ziyaret ettiler, 5000''in üzerinde öğrenciye sunum yaptılar ve bu öğrencilerden 122''si ile birlikte çalıştılar. Liseli öğrenciler 6 Mart-22 Mayıs tarihleri arasında İstanbul 2010 AKB kapsamında gerçekleştirilen 28 etkinliği izlediler, her bir etkinlik için bireysel gözlemlerini içeren toplam 159 değerlendirme yazısı yazdılar, 542 etkinlik izleyicisine anket uyguladılar.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Kültür Yönetimi ve Sanat Yönetimi Bölümleri son sınıf öğrencileri olarak İstanbul''un kültür ve sanat hayatının gelişimine katkıda bulunmak için çalıştığımız bir yıl boyunca ilköğretim ve lise öğrencileriyle, kültür ve sanat aktörleriyle kentin her köşesinde omuz omuza projeler gerçekleştirdiler. Kültür ve sanat alanında fikrî bir inşaatın temellerini attığımız inancıyla "İNŞA EDİYORUZ!" başlığı altında topladığımız projelerimizi, şimdi de sizlerle paylaşmak istiyorlar.

Etkinlik, "Liselilerin Sokak Kitabı"nın tanıtımı, "Fener-Balat''tan" projesi sunumu, "Liseliler 2010''u Değerlendiriyor!" projesinde birlikte çalıştıkları liseli öğrencilerden dereceye girenlerin açıklanacağı ödül töreni, diğer projelerin paylaşımıyla birlikte inşa süreci sunumundan oluşmaktadır.

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.