Etkinlikler

Gelişen Kentler Zirvesi Konya

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 2 - 3 Kasım 2010
Yer: Konya
İletişim
Adres: Nispetiye Caddesi Levent İşmerkezi No: 6/2 Levent-Istanbul
Telefon: 0212 282 53 65
Faks: 0212 282 53 93
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: www.gyoder.org.tr
Gelişen Kentler Zirvesi''nin ikincisi 2-3 Kasım 2010''da GYODER ve Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Konya''da düzenleniyor. Stratejik, coğrafi, sosyal ve kültürel anlamda önemli roller üstlenen ve barındırdığı medeniyetlerin gelişiminde büyük katkılar sağlayan Konya''nın sunduğu yatırım fırsatları Gelişen Kentler Zirvesi''nde ele alınıyor.

Konya güçlenen tarımı, sanayisi, turizm potansiyeli, ulaşım imkanları, gelişmiş altyapısı, bilim ve kongre merkezleri, dönüşüm alanları ve kültürel birikimiyle yatırımcılar için önemli fırsatlar sunuyor.

Mevlana Celaleddin-i Rumi''siz düşünülemeyecek Konya, Mevlana''nın "aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşır" sözünü yansıtacak şekilde kentin geleceğine yönelik ortak beklentileri paylaşan sektör profesyonelleri bir araya geliyor.

Ayrıca katılımcılar teknik geziyle Konya''yı keşfedip, Mevlana''yı onurlandıran semazenlerin büyüleyici Sema gösterisini izleyebiliyor.


Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.