Etkinlikler

Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri Konularında Faaliyet Gösteren İspanyol Firmalar ile Tanışma ve İşbirliği Toplantıları

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 3 - 4 Kasım 2010
Yer: Ankara Sheraton ve İstanbul The Marmara Taksim Oteli
İletişim
Adres: Aga Hamami Caddesi, Aga Han No: 1/6, Cihangir, Beyoglu 34433 Istanbul
Telefon: 0212 252 24 60
Faks: 0212 252 24 30
Web Sitesi: www.ibsresearch.com
IBS Danışmanlık ve Araştırma Firması olarak ana faaliyet konuları, Türkiye ve civar ülkelerde iş geliştirmeyi planlayan Türk veya yabancı kurum ve kuruluşlara iş danışmanlığı hizmetleri vermektir. Firma 25 yıldır faaliyette olup, dünyanın ve Türkiye''nin önder kurum ve kuruluşlarına yatırımları yönlendirmek üzere danışmanlık hizmetleri vermiştir.

Firma, İspanya Madrid Kalkınma Ajansı (PromoMadrid) ve İspanya Madrid Mühendislik, Danışmanlık, Çevre, Mimarlık ve Teknolojik Hizmet Firmaları Derneği (Asicma) ile işbirliği içinde aşağıda bahsedilen alanda bir iş buluşması forumu organize etmektedir.

İspanya Madrid firmaları, Türk firmalarla birebir görüşmeler ile karşılıklı tanıtım toplantıları yapmak hedefindedirler.

Firma Faaliyet Alanları: İnşaat Mühendisliği, Mimarlık ve Danışmanlık hizmetleri.

İş Konuları: Ulaşım (karayolları, köprüler, tüneller, raylı sitemler), şehir alt yapı planlaması, su ve çevre mühendisliği, denizcilik, inşaat işleri proje yönetimi, denetimi ve kontrolü, jeoteknik mühendislik, teknik danışmanlık, yönetim danışmanlığı vb.)

Hedefler: Türk firmaları ile birlikte işbirliği içinde çalışma ya da ortaklıklar kurma ve yatırımlar yapma.

Ayrıntılı bilgiyi www.ibsresearch.com adresinde bulabilirsiniz.

Toplantılar katılımcı firmaların ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme, firma yetkilileri ile tanışma ve işbirliği olanaklarının değerlendirileceği ikili görüşmeler biçiminde gerçekleşecektir. Firma özet bilgilerini ekte bulabilirsiniz.

Toplantı Programı
03.11.2010 Ankara Sheraton Oteli
09:00 - 11:30 Bire bir firma görüşmeleri
14:30 - 18:30 Bire bir firma görüşmeleri

04.11.2010 İstanbul The Marmara Taksim Oteli
09:15 - 12:30 Bire bir firma görüşmeleri
12:30 - 14:30 ASICMA''nın yetkili temsilcileri Madrid Mühendislik Sektörünü tanıtacağı öğle yemeği toplantısı. Forum''a katılan İspanya mühendislik firmaları toplantıda hazır bulunacakları
14:40 - 19:00 Bire bir firma görüşmeleri

Rezervasyon için IBS Danışmanlık''tan Nurdan Nuhi veya Çiğdem Meral ile görüşebilirsiniz. İlgili firmalarla 30-40 dakikalık özel görüşme zamanınızı belirlemek için sizinle temasa geçilecektir. Gerekli olduğu durumlarda tercüman sağlanacaktır.


Konuyla İlgili Linkler

Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.