Etkinlikler

"Bir Enerji Stratejisi: Yalıtım" Konferansı

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 9 - 11 Aralık 2010
Yer: WOW İstanbul Hotels & Convention Center, Yeşilköy
İletişim
Web Sitesi: www.yalitimkonferansi20...


Yalıtım sektörünün çatı derneği İZODER olarak ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmeye, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere sağladığı faydaları anlatmaya yönelik çalışmaları bir adım öteye taşıyan "Bir Enerji Stratejisi: YALITIM" konferansı gerçekleştirilecek.

Küresel ısınmanın yıkıcı etkileri her alanda hissedilerek geleceğimizi tehdit ederken yeni enerji stratejileri belirlemek hiç olmadığı kadar önem kazanmıştır. Bu bağlamda yalıtımın ‘enerji verimliliği'' boyutununun ana temasını oluşturduğu "Bir Enerji Stratejisi: YALITIM" konferansıyla yalıtıma ulaşılabilir ve sonuçları ölçülebilir bir strateji olarak dikkat çekmek, enerji verimliliğine yönelik duyarlılık yaratmak ve yasal düzenlemelere yön verecek tartışmalara zemin oluşturmak hedeflenmektedir. Konusunda uzman akademisyenler, kamu yetkilileri, ekonomistler, sektör temsilcileri ve yapı profesyonellerinin katılımıyla gerçekleşecek organizasyona yalıtım sektörünün tüm bileşenlerini kapsayan ilk çatı konferans olarak ayrı bir önem taşımaktadır.

9-12 Aralık 2010 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi''nde Renex Eko fuarına paralel olarak gerçekleşecek ve derneğin misyonu doğrultusunda tüketiciyi bilinçlendirmek ve sektörü hareketlendirmek için yeni girişim ve gelişmelere zemin sağlayacak önemli bir platform oluşturacağına inanılan "Bir Enerji Stratejisi: YALITIM" konferansı herkesin katılımına açıktır.


Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.