Etkinlikler

C2C''nin Öncüsü Michael Braungart İstanbul''da!

Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 13 Aralık 2010
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Saati: 18:00
Yer: Vakko Nakkaştepe Binası
İletişim
Adres: Başlık Sokak Hızır Apt. No:2 Daire.8 Levent, İstanbul.

Telefon: 0212 269 59 41
Faks: 0212 269 59 42
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: www.cedbik.org
Hepimiz daha iyi bir çevre için üstümüze düşeni yaptığımızı sanıyoruz. Çoğumuz evlerimizde geri dönüşümlü ürünleri toplamayı alışkanlık haline getirmeye başladı. Bazılarımız son zamanlarda alışverişlerinde plastik torba bile kullanmıyor. Kimimiz ise yazıcıdan gereksiz çıktı almamaya dikkat ediyor. Peki, ya endüstriyel atıklar? Onların doğaya ne kadar zarar verdiğinin bilincinde miyiz? Doğayı model aldığımızda dünyamız için ne çok şeyi değiştirebileceğimizin farkında mıyız? Yeşil mimarlığın yaygınlaşmasının doğayla uyumlu mimari anlayışın hakim olmasının amaçlandığı toplumsal dönüşüm sürecinde ne kadar önemli olduğunu yeterince biliyor muyuz?

Desso B.V.''nin Türkiye Genel Yetkilisi Petra''nın düzenlediği Cradle to Cradle/C2C (Beşikten Beşiğe) konferansı, 13 Aralık Pazartesi günü saat 18.00''de Vakko Nakkaştepe binasının konferans salonunda gerçekleşecek. Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği/ÇEDBİK bilgilendirme günleri kapsamında ve Vakko işbirliğiyle gerçekleştirilen konferansta Cradle to Cradle - Remaking the way we make things kitabının yazarlarından biri olan Prof. Dr. Michael Braungart ile işte bu sorulara yanıt arayacak.
Etkinlik Arşivi
Yayınlanan etkinliklerin kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz etkinliği listeden seçiniz.