Gündem

Tarih: Kaynak: Light+Building Resmi Web Sitesi Editör: Gökçe Aras
Ana Sayfa


Konsept

Eskiden gelecek vizyonu olan tasarım planlarının ve bütünsel sistemlerle etkileşen farklı disiplinlerin bugünlerde giderek arttığı bir gerçek. Mimari aydınlatma sektörünün yegane uluslararası iletişim platformu olan Light+Building Fuarı da bu gerçeği benimsedi. Light+Building Fuarı, aydınlatma ve binalarda kullanılan otomasyon sistemlerini de içeren bina tasarımına mahsus olan bütün aydınlatma teknolojilerini bir arada bulunduruyor. “Mimarlıkla ilgili sistemler” de bu resmi tamamlıyor.

Light+Building’in konseptinin başarısı da gelişen trendleri yetkin, kapsamlı ve ileriye dönük bir şekilde bütünleştirmesine dayanıyor.

Light+Building binaların tasarım, planlama ve işletmesiyle ilgili çalışan, yatırımcı mimarlar, planlamada çalışan baş mühendisler, işletme mühendisleri ve toptan ve perakende satıcılara hitap eden en büyük etkinlik. Light+Building Fuarı, sektör bazlı yenilikler, bilgi ve trend paylaşımı ve yeni teknolojileri yansıtmaya da olanak tanıyor.
Gündem Arşivi
Dönem için hazırlanan gündemlerin listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz gündem başlığını listeden seçiniz.