Gündem

Tarih: Kaynak: labiennale.org Çeviren: Barış Göğüş, Bahar Bayhan Editör: Gökçe Aras
Katılımcılar
Aires Mateus e Asociados
Francisco Aires Mateus, Manuel Aires Mateus

Amid Cero 9
Cristina Díaz Moreno, Efrén García Grinda

Aranda\Lasch with Island Planning Corporation
Benjamin Aranda, Chris Lasch, Nathan Browning

Architecten De Vylder Vinck Taillieu
Jan De Vylder

Aru\Architecture Research Unit*
Florian Begel, Philip Christou
*aru Londra Metropolitan Üniversitesi Tabanli Bir Tasarim Araştirma Laboratuvarıdır.

Atelier Bow-Wow
Yoshiharu Tsukamoto, Momoyo Kaijima

Berger&Berger
Laurent P. Berger, Cyrille Berger

Lina Bo Bardi

Andrea Branzi

Cardiff Miller Studio Berlin
Janet Cardiff

Caruso st John/Thomas Demand
Adam Caruso, Peter St. John, Rod Heyes, Thomas Demand

Cibic&Partners
Aldo Cibic

Depaor Architects
Tom Depaor

Peter Ebner And Friends
Peter Ebner, Michael Eichner, Michael Schwarz, Javier Sanchez, Franziska Ullmann, Claudio Valentino, Gianluca Andreoletti

Olafur Eliasson

Sou Fujimoto Architects
Sou Fujimoto

Antón García-Abril&Ensamble Studio
Antón García-Abril

Junya. Ishigami+Associates
Junya Ishigami

Toyo Ito&Associates
Toyo Ito

Andrés Jaque Arquitectos
Andrés Jaque

Christian Kerez

Luisa Lambri

Walter Niedermayr

Noero Wolff Architects
Jo Noero, Heinrich Wolff

Hans Ulrich Obrist

Office For Metropolitan Architecture (OMA)
Rem Koolhaas

Office Kersten Geers David Van Severen+Bas Princen
Kersten Geers, David Van Severen, Bas Princen

The Office Of Ryue Nishizawa*
Ryue Nishizawa
* Küratör Ekibinden Olan Katılımcılar Ödüllere Aday Değildir.

Valerio Olgiati

Opensimsim
Daniel Dendra

Piet Oudolf

Renzo Piano

Pezo Von Ellrichshausen Architects
Mauricio Pezo, Sofia Von Ellricshausen

Mark Pimlott And Tony Fretton
Mark Pimlott, Tony Fretton

Cedric Price

Smiljan Radic + Marcela Correa
Smiljan Radic, Marcela Correa

Raumlaborberlin
Francesco Apuzzo, Markus Bader, Benjamin Foerster-Baldenius, Andrea Hofmann, Jan Liesegang, Christof Mayer, Matthias Rick, Axel Timm

R&sie(n) - Sarl D''architecture
François Roche, Stéphanie Lavaux, Toshikatsi Kiuchi

Tom Sachs Studio
Tom Sachs

Kazuyo Sejima & Associates*
Kazuyo Sejima
* Küratör Ekibinden Olan Katılımcılar Ödüllere Aday Değildir.

Selgascano
José Selgas, Lucìa Cano

Wang Shu

Studio Mumbai

Do-ho Suh+Suh Architects (Eulho Suh And Kyungen Kim)
Do-ho Suh, Eulho Suh, Kyungen Kim

Fiona Tan

Transsolar Klimaengineering + Tetsuo Kondo
Matthias Schuler, Tetsuo Kondo

Wim Wenders*
* Küratör Ekiple Bağlantısı Olan Katılımcılar Ödüllere Aday Değildir.

Cerith Wyn Evans


Gündem Arşivi
Dönem için hazırlanan gündemlerin listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz gündem başlığını listeden seçiniz.