Haberler

Yapı Sektörüne Yönelik Sistemli Çözümler “www.vitrafix.com.tr” ile Artık İnternette

Tarih: 27 Kasım 2006

Eczacıbaşı Koramic Yapı Kimyasalları, yapı sektörüne sunduğu sistemli çözümleri şimdi de internete taşıyor. “http://www.vitrafix.com.tr/” sektör profesyonellerinden ustalara, bayilerden son kullanıcılara kadar her kesime hitap etmek için hazırlanan bir site. Sitede bulunan farklı modüllerle EKY ürün portföyü ve yeniliklerle ilgili bilgi sahibi olmak mümkün.

Eczacıbaşı Koramic Yapı Kimyasalları’nın geniş ürün portföyünde bulunan, VitraFix markalı yapı kimyasalları ve VitraTherm markalı dış cephe ısı yalıtım sistemleri ürünlerinin teknik föylerine artık http://www.vitrafix.com.tr/ adresinden kolayca ulaşılabiliyor. Teknik föylerde; 9 ürün grubundaki 81 ürünün teknik özelliklerinin yanı sıra yüzey hazırlığı, karışım ve uygulama esasları da detaylı olarak açıklanıyor. Sitede yer alan Ürün Sihirbazı’yla da eski karo üzerine karo uygulamasından alçıpan üzerine karo uygulamasına, teraslardan endüstriyel zemin karo uygulamalarına kadar 20 ayrı uygulama, teknik çizimlerle detaylı olarak açıklanıyor. Teknik bilgiler alanında karo temizlenmesi için kullanılan ürünler, ürün palet detayları ve VitraFix teknik kataloğu da yer alıyor.

VitraTherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri için ayrılan alanda sistemin bütün bileşenleriyle ilgili teknik dökümantasyonun yanında, tuğla ve sıva üzerine Vitra Therm uygulamaları, resimlerle açıklanıyor.

EKY’nin ustalara yönelik bir hizmet olan Club VitraFix de sitede yer alan bir diğer önemli modül olarak göze çarpıyor. Club VitraFix üyesi ustalar bu sayfalar sayesinde hediye kataloğuna rahatlıkla ulaşabiliyor ve EKY ürünlerinden ne kadar puan kazanılabildiği de öğrenilebiliyor. Club VitraFix puan takip modülüyle ise ustalar sahip oldukları puanları yazdıklarında hediye kataloğundan seçebilecekleri hediyelerin listesine ulaşabiliyorlar. İnternet üzerinden kulübe üyeliğin gerçekleştirilebildiği bu sayfalarda aynı zamanda kulüple ilgili duyuruları ve ustalar için özel olarak düzenlenen eğitim seminerlerini de takip etmek mümkün.

http://www.vitrafix.com.tr/ adresinde son kullanıcılar için de hazırlanmış bölümler yer alıyor. Özellikle derz renkleri seçim aracıyla müşteriler internet üzerinden seçtikleri karoya uygun derz rengini belirleme avantajına kavuşuyorlar. Aynı modüldeki derz dolgu tüketim hesaplama aracı sayesinde de çok basit bir işlemle ne kadar derz dolgu satın almaları gerektiğini hesaplayabiliyor ve iletişim alanından bütün EKY ürünlerini edinebilecekleri bayi listelerine ulaşabiliyorlar. Düzenli olarak gönderilen e-bültenler vasıtasıyla yapı sektörü profesyonellerine, bayilere, ustalara ve son kullanıcılara yeni ürünler ve yurt dışı gezilerini de kapsayan satış promosyonlarıyla ilgili bilgilendirme de site aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Sektör profesyonellerinin yapı kimyasallarıyla ilgili her konuda danışabilecekleri en kapsamlı adres olarak tasarlanan http://www.vitrafix.com.tr/ sitesiyle Eczacıbaşı Koramic Yapı Kimyasalları sektöre yön vermeye devam ediyor.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.