Haberler

Türkiye’nin İlk Çimento Markası Aslan’ın Ürün Logosu Yenilendi

Tarih: 21 Haziran 2007


Daha önce lanse ettiği Karat ve Cementum markalarıyla çimento sektöründe "markalı ürün" devrini başlatan Lafarge Çimento, şimdi de Aslan markalı torbalı ürünlerini yeni ürün logosu ve yeni ürün gamıyla piyasaya sunuyor.

Aslan markalı torbalı çimento ürünlerinde kullanılacak yeni logo, uzun çalışmalarla hazırlanan pek çok alternatifin arasından seçildi. Yeni logo, “güçlü”, “sağlam”, “kalıcı” ve “modern” kavramlarını yansıtacak şekilde tasarlandı.

Türkiye’nin en köklü ve saygın ürün markalarından biri olan Aslan’ın yeni logosuyla, markanın köklü geçmişine ve marka değerine yakışan, modern ve etkili bir görsel kimliğe kavuşması ve yeni çehresiyle müşterilerine sunduğu faydayı daha güçlü ifade etmesi hedefleniyor.

Lafarge Çimento’nun konuyla ilgili açıklamasında, uzun geçmişi ve köklü geleneğinin yanında her zaman yenilikçi, genç ve modern kalabilmeyi başaran Aslan markasının yeni logosunun tüm bu değerleri yansıttığı vurgulandı. Lafarge Çimento’yu sektörde öne çıkaran başlıca unsurlardan birinin müşteri odaklı yenilikçi anlayışı olduğu belirtilen açıklamada, Aslan ürün logosunun yenilenmesiyle birlikte, bugüne kadar Aslan markası altında satılan CEM V/A 32.5 N’ye ilaveten ikinci bir torbalı ürün olarak CEM II/A-M 42.5 R tipi çimentonun da eklenerek, Aslan markalı torbalı ürünler gamı oluşturulduğu kaydedildi. Açıklamada, Aslan markasıyla sektöre sunulan torbalı ürün gamında da, diğer ürünlerde olduğu gibi ürünün kullanım amacına uygun olmasına ve nihai tüketici beklentileriyle örtüşmesine önem verildiği ifade edildi.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.