Haberler

İnterax 1 Yaşında

Tarih: 28 Haziran 2007


Çuhadaroğlu Holding tarafından, tüketici ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek amacıyla yaratılan ve kapı kontrol sistemleri ile otomatik kapı sistem ürünlerini içeren İnterax, 1 yaşını doldurdu. İnterax kısa sürede, yurt içinde olduğu kadar uluslararası pazarlarda da tercih edilen bir marka haline geldi.

Çuhadaroğlu’nun Dorma ile yollarını ayırdıktan sonra, ar - ge laboratuarlarında büyük bir titizlikle geliştirdiği ve kapı kontrol sistemleri ile otomatik kapı sistem ürünlerini içeren İnterax, bir yıllık süre içinde büyük bir başarıya imza attı. Yurt içinde büyük talep gören, yüzlerce büyük projede tercih edilen bir marka haline gelen İnterax, kalitesi, servis ve hizmet güvencesi sayesinde kısa süre içinde yurt dışında da tercih edilen bir marka haline geldi.

Çuhadaroğlu markasına duyulan güven sayesinde İnterax’ın bir yılda büyük bir başarıya imza attığını belirten Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama AŞ Genel Müdürü Kenan Aracı, “Bize duyulan güven ve uzun yılların bize verdiği tecrübeyi birleştirerek aldığımız sonuçlar, son derece memnuniyet verici. İnterax Ürün Grubu ile ihracat rakamlarımızda görülen artış, firmamız ve ülkemiz adına sevindirici. Uluslararası standartlara sahip İnterax ürün grubuna, satış öncesi ve satış sonrası sürekli teknik destek vererek Çuhadaroğlu ismine yakışan bir şekilde hareket ediyoruz. Kalitemizden ödün vermeden ve bize duyulan güveni boşa çıkarmadan bir dünya markası yaratmak en büyük hedefimizdir. Bu hedefe de hızla yaklaşıyoruz” diye konuştu.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.