Haberler

İshakpaşa Sarayı'nda yumruklar konuştu

Tarih: 3 Temmuz 2007 Kaynak: Zaman Yazan: M.Ali Güngör, Orhan Akkurt
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yüzüncü yıl kutlamaları kapsamında Ağrı'da bir program düzenlendi. Ağrı Vali Lütfi Yiğenoğlu Stadyumu'nda yapılan kutlamalar, akşam İshakpaşa Sarayı'nda devam etti. Kutlamalar kapsamında Tarihî İshakpaşa Sarayı'nda boks turnuvası düzenlendi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın rahatsızlığı nedeni ile katılamadığı kutlamalarda ev sahipliğini Ağrılı işadamı ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Serhat Çeçen yaptı. İshakpaşa Sarayı'nda düzenlenen organizasyonda Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaattin Aslan tarafından spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı Başkan Yıldırım adına hazırlanan plaket, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Çeçen'e verildi. Daha sonra Çeçen Ağrı'da yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ayhan Yıldırım'a bir plaket verdi. Kendisine ve kulübüne gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden Çeçen, "Aslında bu projeyi başlatan başkanımızdır. Buraya gelmeyi çok istedi. Her zaman buranın programını kendisi ele aldı. Fakat hastalığı nedeni ile gelemedi. Bu konuda kendisi çok üzgün. Ama mutlaka onu buraya getireceğiz. Aynı zamanda takımlarımızı da yavaş yavaş doğuya getirmeye çalışacağız. Buradaki amacımız hem sportif hem kültürel hem de sosyal anlamda Doğu ve Güneydoğu'nun gelişimine Fenerbahçe olarak katkıda bulunmak." şeklinde duygularını dile getirdi.

Konuşmanın sonrasında boks takımları tarafından İshakpaşa Sarayı'nda ilk boks turnuvası düzenlendi. Sporcuların kıran kırana geçen mücadeleri izleyicileri coşturdu. Yer yer gerilen ortamı yumuşatmak için ise sahneye Burhan Topal çıktı. Öncelikle beğenilen şarkısı "Ağrı Dağı'nın Eteğinde" parçası ile seyircileri hareketlendiren Topal, sonrasında söylediği türkülerle izleyicilere müzik ziyafeti sundu. Kendini müziğin ve eğlencenin etkisine kaptıran vatandaşların el ele verip halay çekmesi dikkat çekti. Son olarak İshakpaşa Sarayı'nın dışında sergilenen havai fişek gösterileri vatandaşı büyüledi.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.