Haberler

İnşaat, alışveriş merkezi bitti sıra sağlığa geldi

Tarih: 16 Ekim 2007 Kaynak: Yeni Şafak
Bağcılar''a modern alışveriş merkezi Hayatpark''ı kazandıran Müstakiller İnşaat, şimdi de hastane yapacak.Bağcılar Güneşli''nin çehresini değiştirecek olan Hayatpark AVM''yi inşa eden Müstakiller İnşaat, sağlık sektörüne giriyor. Bağcılarda 3 bin metrekare arazilerinin bulunduğunu belirten Müstakiller İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İmık, "Hayatpark AVM''nin ardında Bağcılara hastane yapacağız" dedi.

Müstakiller İnşaat San.ve Tic.A.Ş, Bağcılar ilçesinde 30 bin metrekare kapalı alan üzerine inşa ettiği Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi''nin ardından aynı bölgede bulunan 3 bin metrekare alan üzerine hastane yapımına başlayacak. Bağcılar ilçesinin en büyük sanayi, ticaret ve yerleşim bölgesi olan Güneşli semtinde inşa edilen Hayatpark AVM''nin, İstanbul''un önemli ulaşım bağlantı yolları üzerinde olduğunu vurgulayan Müstakiller İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İmık, "Genç ve çalışan bir nüfusu barındıran ilçemizde esnaf, tüccar ve sanayiciden oluşan önemli bir nüfus var. Onun için biz bu bölgede yatırım yapmanın doğru olacağına karar verdik. Hayatpark AVM''nin ardından Bağcılara hastane yapacağız" dedi.

Bölgenin hızla gelişmesine karşın büyük sağlık problemlerinin olduğuna dikkat çeken İmık, "Bağcılarda halka hizmet verecek yeterli donamıma sahip bir hastane bulunmuyor. Amacımız yapımına başlayacağımız üst düzey donanıma sahip hastane ile Bağcılar ve çevre halkın taleplerine cevap vermek" diye konuştu. 
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.