Haberler

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Tarih: 1 Mayıs 2008


Yalıtım sektörünün önemli ve prestijli organizasyonlarından Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri, 25 Nisan 2008 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Hisarüstü Tesisleri’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Organizasyon kapsamında “Yılın Yatırımı” ödülüne Sika Yapı Kimyasalları’nın İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirdiği üretim tesisi layık görüldü. “Yılın Su Yalıtım Ürünü” kategorisinde Türk Henkel’in Ceresit Cerepur Renkli ve Şeffaf Poliüretan Su Yalıtım Sistemleri; “Yılın Ses Yalıtım Ürünü” kategorisinde de Mardav Yalıtım ile Sanifoam firmalarının ortak markası Blue’Safe Prosonic Akustik Düzenleme ve Ses Yalıtım Sistemleri ödül almaya hak kazandı. Yalıtım Sektörüne Katkı Özel Ödülü ise RMI Türkiye Bilimsel Araştırma ve Eğitim Merkezi’ne verildi.

İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, İZODER (Isı, Su, Ses, Yangın Yalıtımcıları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ürkmez, İZODER Genel Koordinatörü Ertuğrul Şen, TTMD (Türk Tesisat Mühendisleri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bilgin başta olmak üzere 150’ye yakın davetlinin katıldığı gecenin sunuculuğunu ise Çiğdem Tunç yaptı.

Sektör profesyonellerini biraraya getiren organizasyonda, 2007 yılının yatırımları ve yeni ürünleri mercek altına alındı. Yalıtım Dergisi okurlarının ve Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Seçici Kurulu’nun değerlendirmelerinin ardından farklı projeler ödüle layık görüldü.

Doğa Sektörel Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ceyhan’ın açılış konuşmasıyla başlayan törende Yılın Yatırımı Ödülü’nü İMSAD Başkanı Orhan Turan, Sika Yapı Kimyasalları AŞ Genel Müdürü Murat Belen’e; Yılın Su Yalıtım Ürünü Ödülü’nü İZODER Başkanı Levent Ürkmez, Türk Henkel Kimya Sanayi Ticaret AŞ Yapıştırıcılar ve Yapı Kimyasalları İş Birimi Müdürü Nejat Tilmaç’a; Yılın Ses Yalıtımı Ürünü Ödülü’nü, TTMD Başkanı Abdullah Bilgin, Mardav Yalıtım Genel Müdürü Levent Pelesen ile Sanifoam AŞ Genel Müdürü Yıldırım Ulkat’a takdim etti. Yalıtım Sektörüne Katkı Özel Ödülü’nü ise RMİ Türkiye Cephe Sistemleri Test ve Simülasyon Müdürü Güneş İnan, TOBB İletişim Meclisi Başkanı ve Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Vahap Munyar’dan aldı.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.