Haberler

Velux, Uluslararası Yapı 2008 İstanbul Fuarı''na Damgasını Vurdu

Tarih: 13 Mayıs 2008
Velux, Yapı İstanbul Fuarı''nda, sadece "çatı penceresi" kategorisini temsil eden tek firma olmanın haklı gururunu taşıdı.

Velux Pazarlama Koordinatörü Banu Ponce, Yapı 2008 İstanbul Fuarı ile ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi: “Yapı İstanbul Fuarı yapı sektöründeki profesyonelleri bir araya getiren en büyük organizasyonlardan biri. Bu anlamda Yapı Fuarı’nı Velux olarak hedef kitlemize ulaşabileceğimiz önemli bir platform olarak görmekteyiz. Bu yıl 30 Nisan - 5 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Yapı İstanbul Fuarı’nda 28 metrekarelik alanımızı en efektif şekilde değerlendirerek, Türkiye''de müşterilerimize sunduğumuz farklı seçeneklerin yer aldığı canlı bir mekan oluşturduk. Yukarıda da belirttiğim gibi son kullanıcılar ve aynı doğrultuda yapı sektörü profesyonelleri her konuda yenilik beklemekteler. Velux olarak bu beklentilere kaliteli ve doğru hizmet anlayışımız ile karşılık verebilmek için bu yıl standımızda farklı bir konsept oluşturma hedefiyle yaşanır bir mekan kurduk. Böylece ziyaretçiler Velux çatı pencerelerinin yaşam alanlarına kattığı farkı yaşayarak özümseyebildiler. Türkiye’nin en önemli organizasyonunda yer almış olmak bizim için gurur verici.

Şirketimizin en önemli amacı inşaat projelerine kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti, geniş ürün yelpazesi ve uluslararası kurumsal bir yaklaşım ile her türlü desteği vermek. Bugün Türkiye’de çatı penceresi konseptinin yaygınlaşmasında, her yıl artan pazarlama faaliyetlerimiz, genişleyen ekibimiz ve hizmet ağımızla en önemli görevi Velux Türkiye üstlenmekte. Yapı İstanbul Fuarı''nda da bu farkımızı gösterdiğimiz inancındayım."
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.