Haberler

Şahika Grup, inşaat ve yapı malzemeleriyle Erzurumlu''ya hizmet verecek

Tarih: 27 Mayıs 2008 Kaynak: Zaman
Şahika Grup, Erzurum Tortum Yolu üzerinde inşaat ve yapı malzemeleri satan bir işyeri hizmete açtı.

Açılış Erzurum Bar Ekibi''nin gösterileri ve ardından Ulu Camii görevlilerinin Kur''an tilaveti ile başladı. İşyerinin açılışında konuşan Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Muammer Cindilli, Türkiye''de ve dünyada yaşanan iktisadi krize dikkat çekti ve açılan işyerinin Türkiye ve Doğu için önemli olduğunu söyledi.

Ardından kürsüye çıkan Polisan Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Anadolu''da böyle bir işyerinin açılmasının ibadet sayılacağını ifade etti. Kale Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur ise Şahika Grup''la bir yıl önce çalışmaya başladıklarını ve bunun devam edeceğini açıkladı. Vali Yardımcısı Nurullah Aktaş ise Ardahanlı Grup''a işyerini Erzurum''a açtığı için teşekkür etti ve Vali Sami Bulut''un selamını iletti.

Yapılan açılışa; Erzurum Vali Yardımcısı Nurullah Aktaş, Kazım Karabekir Belediye Başkanı Dursun Şahin, Polisan Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Kale Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.