Haberler

''Yatay ofis'' modası Sinpaş ile Haliç''te

Tarih: 26 Haziran 2008 Kaynak: Sabah


Sinpaş Yapı tarafından Haliç''te inşa edilen Flatofis İstanbul''da, uzun süreli kiralamaların yanı sıra yurtdışından gelecek iş adamları için tüm hizmetlerin verildiği bir günlük kiralamalar da mümkün.

Sinpaş Yapı AŞ tarafından Haliç''te yapılan Flatofis İstanbul, Türkiye''nin ilk yatay ofisi olacak. Toplantılar için kiralık ofislerin bulunacağı proje, tek katta 12 bin 500 metrekareye varan ofis alanları sunuyor. Proje, eylül ayında hizmete girecek. Gökdelenlerdeki dikey yapılanma yerine yatay yapılanma ile ofislerini inşa eden Sinpaş, bu sayede asansör kuyruklarına son vermeyi hedefliyor. Fitness, sauna ve havuz gibi sosyal olanakları da bulunacak ofis projesi, özellikle hem yurt dışından hem de başka kentlerden İstanbul''a iş için gelecek iş adamlarını hedefliyor.

50 yıllığına kiralanabilecek
En ileri teknolojilerin kullanıldığı A sınıfı ofislerde, fiber altyapıyla güçlendirilmiş internet erişimi, tam otomatik kontrol sistemiyle denetlenen havalandırma otomasyonu ve geniş kapasiteli asansörler bulunacak. Ofisler tüm hizmet birimleriyle 20, 30, hatta 50 yıla varan kontratlarla kiralanabilecek. Özellikle yurtdışından gelecek konukların toplantıları içinse asistandan catering''e kadar her türlü hizmetin verileceği ofisler, bir günlüğüne de verilebilecek.

Flatofis İstanbul''un künyesi
 - Firma: Sinpaş Yapı AŞ
 - Yer: Haliç
 - Toplam kiralanabilir alan: 60 bin metrekare
 - Yatırım büyüklüğü: 110 milyon dolar

Dosyalar da kiralık arşivde saklanacak
Sinpaş Yapı AŞ''nin Haliç''te inşa ettiği Flatofis İstanbul, depo ve arşiv alanları ile de müşterilerine hizmet verecek. Burada ofis kiralayan şirketler, istedikleri büyüklükte arşiv alanı da kiralayabilecek. Bu sayede istedikleri belgeye istedikleri zaman ulaşabilme imkanı olacak. Bin 100 araç kapasitelik otoparka sahip olacak Flatofis İstanbul''da, toplam kiralanabilir alanın büyüklüğü 60 bin metrekare olacak. Eylül ayında faaliyete başladığında 110 milyon dolarlık bir yatırım olacak olan projenin 45 bin metrekaresi kiralanabilir ofis alanı, 15 bin metrekaresi ise kiralanabilir perakende alanı olarak projelendirildi.

Dolapdere, Çağlayan ve E-5 karayoluna 14 dakika, Mecidiyeköy''e 8 dakika uzaklıkta bulunan Flatofis İstanbul, Maslak''a 11 dakika, Eminönü''ne 10 dakika, Bakırköy''e 14 dakika ve Atatürk Havaalanı''na da 19 dakika mesafede yer alacak.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.