Haberler

Kayalar Kimya, Dünya Devi Bayer ile “Wood Cover” Anlaşmasını İmzaladı

Tarih: 26 Haziran 2008

Soldan Sağa Ayaktakiler: Kayalar Kimya Genel Müdür Yardımcısı Tolga Kayalar, Bayer Satış Şefi Burçak Şimşek, Bayer Satış Şefi Metin Polat, Kayalar Kimya Genel Müdürü Ersin Kenan Kayalar

Soldan Sağa Oturanlar: Bayer Materialscience İspanya Direktörü Federico Comajuan, Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Kayalar

1976 yılında kurulan Kayalar Kimya (GENÇ), Dünya devi Bayer Materialscience ile “Wood Cover” anlaşmasına imza attı. 2 yıldır Dünya üzerinde sadece 15 firma ile gerçekleştirilen “Wood Cover” anlaşması için Bayer, Türkiye’den Kayalar Kimya’yı ortak olarak belirledi. “Wood Cover” endüstriyel mobilya ve ahşap koruma pazarında Bayer Materialscience ürünlerinin ve sistemlerinin kullanıldığını ifade ediyor. Müşterilerine ürün, servis ve kaliteyi algılama fırsatı veren ve ayırt edilen bir program yaratma amacıyla oluşturulan “Wood Cover” Bayer’in seçilmiş en iyi özelliklerini dünya genelinde tescillemesini sağlıyor.

Toplantıda konuşan Bayer Materialscience İspanya Direktörü Federico Comajuan, “Wood Cover” Bayer’in ürettiği ürünlerin, Kayalar Kimya (GENÇ) ürünlerinde kullanıldığını ve kalite standardını garantilediğinin imzası olduğunu belirterek, “Wood Cover” anlaşmasını yapacağımız şirketleri özellikle büyümeye, yeniliğe açık ve yüksek kalite standardlarına sahip uluslararası şirketler arasından seçtiklerini açıkladı. “Wood Cover” Barcelona’daki Ar-Ge merkezinin amacının dünya çapında ahşap boyama teknolojileri iyi olan şirketleri bir araya toplamak ve teknolojik gelişimi sağlamak olduğunu açıklayan Comajuan, “Bu anlamda Kayalar Kimya (GENÇ) gurur verici bir şirket. Bayer Materialscience özellikle kreatif anlamında gelişen ve toplam kaliteye önem veren şirketler ile çalışmayı tercih ediyor. Ahşap boya ve vernik sektöründe Dünya piyasasında Türkiye 4. sırada fakat 3. ile arasında büyük bir fark yok. Gelişmeler devam ederse Türkiye’yi daha üst sıralarda görebilmeyi umut ediyoruz. Son 5 yıldır sürekli olarak büyüme ivmesi gösteren Türkiye piyasası da Kayalar Kimya(GENÇ) ile anlaşma imzalamamızın nedenini anlatıyor” şeklinde konuştu.

Kayalar Kimya(GENÇ) Genel Müdürü Ersin Kayalar ise Bayer Materialscience ile yaptıkları “Wood Cover” anlaşmasının kalite ve üretim teknolojilerinin ileri düzeyde olmasının sonucu olduğunun altını çizerek, Bayer Materialscience gibi dünya devi bir markanın Türkiye’deki ortağı olmak ve Bayer’in logosunu taşımaya hak kazanmış dünya üzerindeki yalnızca 15 firma arasında yer almak bizim için gurur verici. 40 milyon Dolar yatırım yaparak oluşturduğumuz teknolojimize Bayer Materialscience’nde garanti veriyor olması firma olarak toplam kalitede geldiğimiz noktayı özetliyor” açıklamasını yaptı.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.