Haberler

Can Güvenliğine Önem Veren Lirefa AŞ Türkiye''de Ortak Olarak Global MT''yi Seçti

Tarih: 8 Eylül 2008


Global MT, Lirefa Holding tarafından üretilen patentli Lirefa Deprem Duvar Sistemi’ni, 25 Nisan 2008 tarihinde Lirefa Holding ile imzaladığı sözleşmeyle dünyada ilk kez kullanıma sundu. 25 Nisan’da imzalanan sözleşmeyle Global MT, Lirefa Deprem Duvar Sistemi’nin Türkiye’deki tek distribütörü oldu. Global MT birçok noktada ürünü tüketiciyle buluşturabilmek amacıyla, bugünlerde bayilikler vermek üzere görüşmeler yaparak Lirefa satış ağını kuruyor.

Global MT Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Terlemez yaptığı açıklamada, “Yaptığımız araştırmalar sonrası nüfusumuzun %70’inin 1. ve 2. derece deprem bölgesinde yaşadığı gerçeğini göze alarak, bu kez deprem duvar sistemi ile inşaat sektörüne yatırım yapmaya karar verdik. Özellikle deprem beklentisi hakkında bugünlerde yapılan korkutucu açıklamalar, Lirefa Holding’le imzalamış olduğumuz sözleşmenin, bir ihtiyacı karşılamaya yönelik doğru yatırım olduğuna inancımızı Global MT olarak bir kez daha artırdı. Lirefa Holding’in uzun yıllar süren depremde can ve mal kaybını önlemeye yönelik çalışmalarının sonucunu Global MT bünyesine taşımış olmanın gururunu taşıyoruz. Bir insanımızın bile hayatının kurtarılması bizim için çok önemli. Belirlediğimiz standartlarla ürünümüzü tüketiciyle buluşturabilmek amacıyla bayilik vermek üzere sık sık görüşmeler yaparak bayi seçimlerimizde tüketicilerimize gereken donanımı, en iyi kalitede sunabilmek için çok hassas davranıyoruz. Bu projeden sonra da farklı alanlarda, yine insan hayatına faydalı yatırımlar yapmak üzere çalışmalarımız sürecek” dedi.

Lirefa Holding CEO’su Bayram Yıldızoğlu ise, “Türkiye pazarına Global MT ile girdik, çünkü Global MT’nin çalışmaları bizde güven duygusu uyandırdı. İşbirliğimiz çerçevesinde de, şirketin çalışmaları, karşılıklı taahhütlerin yerine getirilişi kararımızda yanılmadığımızı bize gösterdi” dedi.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.