Haberler

GRC Pazarı Yeniden Şekilleniyor

Tarih: 19 Eylül 2008


Yaklaşık 5 ay önce cam elyaf katkılı prekast beton üretimine başlayan Betofiber, az zamanda çok yol aldı. Geleceğin cephe kaplaması olarak sunulan GRC (Glassfibre Reinforced Concrete - Elyaf Katkılı Beton) ürünleri Türk inşaat sektörüne yeni bir soluk getirdi.

Betofiber fabrikasının faaliyete başlamasının üzerinden henüz 5 ay gibi kısa bir zaman geçmesine karşın, yurtdışından işbirliği teklifi aldığını söyleyen yönetim kurulu başkanı Umut Durbakayım, birkaç firmanın Betofiber markası altında ve Betofiber denetiminde üretim yapma için işbirliği teklifi getirdiğini açıkladı. Betofiber’in Avrupa’da aldığı üretim ödülü ve Teknik Yapı projelerine sağladığı ürünlerin bu tekliflerde önemli rol oynadığını vurgulayan Umut Durbakayım “Teknik Holding gibi köklü bir kuruluş bünyesinde bulunmamız ve müşterilerimiz ile görüşmelerimizde üretim ve montajdaki kalite, hassasiyet ve standartlarımızı önemle vurgulamamız ve anlatmamız, onların güvenlerini kazanmamızı sağladı,” açıklamasında bulundu.

“Teknik Yapı Kalitesi Güvencemiz Oldu”
İç pazardaki başarının arkasında Teknik Yapı işbirliğinin büyük rol oynadığını ifade eden Betofiber Yönetim Kurulu Başkanı Umut Durbakayım “Betofiber’in misyonlarından ilki ve en önemlisi iç pazardaki fiyat tekelini kaliteli ürünlerle kırarak sektöre yeni bir soluk kazandırmak. Bunun için 2008 yılı ortasında girdiğimiz iç pazarda kısa sürede, çok önemli projelere imza attık ve bunun sorumluluğu içerisinde yolumuza devam etmekteyiz. Hedeflerimize tam olarak ulaşmak için öncelikle Betofiber markalı ürünlerin inşaatlarda kullanılmasını sağlamak ve kullanıldığı projelere sağladığı katma değeri gösterdiğini ispatlamamız gerekir. Bu açıdan bakıldığında inşaat kalitesinin üst noktasında bulunan Teknik Yapı projeleri, Betofiber malzemelerinin sergilenmesi açısından çok önemlidir. Bu sinerjiyi aynı kültürden gelen iki firmanın, yüksek standartlarının birleştirilmesi olarak da değerlendirebiliriz,” değerlendirmesinde bulundu.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.