Haberler

YKS''den "Bandırma AVM" ile ilgili Açıklama

Tarih: 9 Temmuz 2009
YKS Tesis Yönetim Hizmetleri AŞ, 06 Temmuz 2009 tarihli Taraf gazetesinde yer alan "Gayrimenkul Yatırımcısı Tam Siper" başlıklı haberde geçen Bandırma''daki Alışveriş Merkezi''nin yatırımından vazgeçildiğine ilişkin bilginin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Bandırma AVM''nin kiralama çalışmalarını yürüten YKS Tesis Yönetim Hizmetleri AŞ tarafından yapılan açıklamada, projenin yatırımcısı olan Ayhanlar - Tunaş - Altay İş Ortaklığı''nın projeye hız verdiği, Yeni Otogar - Tır Parkı - Oto Galericiler Sitesi inşaatlarının 2009 Eylül ayında tamamlanarak alışveriş merkezinin inşaatına derhal başlanacağı belirtildi.


Marmara''nın İncisi''nde Değişim "Bandırma AVM Projesi" ile Başlıyor
Marmara Denizi''nin güneyinde, aynı adla anılan körfezde yer alan Türkiye''nin önemli liman kenti Bandırma''da değişim rüzgarları esmeye başlıyor. 2010''da Bandırma''nın çehresini ve ekonomik yapısını değiştirecek Bandırma AVM Projesi ile bölge ilk yaşam ve alışveriş merkezine kavuşacak.

Ülkemizin üç büyük kenti İstanbul, İzmir ve Bursa''ya ortalama 2 saatlik uzaklıkta olan Bandırma''da 24.200 m² alanda, 500 araçlık otoparklı ile 3 katlı olarak inşa edilecek alışveriş merkezinde 5.000 m² Hipermarket, Teknoloji market, Sinema, Fast Food alanları, Çocuk Oyun Alanı ve daha birçok seçenek yer alacak. Projenin yatırımcısı ise Ayhanlar Holding.

Marmara Bölgesi''nin diğer bölgeler ile en önemli bağlantı noktalarından biri olan Bandırma''da kurulacak bu ilk alışveriş ve yaşam merkezi, bölge sakinlerinin ve transit yolcuların ihtiyaçları için birincil alternatif olacak. Market, giyim, restoran ve eğlence alanlarının olması planlanan merkez, özellikle yaz aylarında yoğun trafiğin yaşandığı İstanbul-İzmir-Balıkesir-Bursa hattındaki en önemli uğrak yerlerden biri olacak. YKS Tesis Yönetim Hizmetleri AŞ de, bu önemli projenin gayrimenkul yönetim ve danışmanlık hizmetlerinde çözüm ortağı oldu.

Şehir merkezine gidiş yolu üzerinde, Çanakkale yol ayrımında Bandırma otogarının bulunduğu yere kurulacak merkez, deniz otobüsleri iskelesine sadece 1,5 km uzaklıkta.

Yeni yapılan Otogarın yerine taşınması ile birlikte, 2009 Eylül ayında Alışveriş Merkezi inşaatı da başlayacak.

20 yıllık deneyimi ile birbirinden seçkin şirketlere gayrimenkul yönetim ve danışmanlık hizmeti veren YKS, bu projenin gayrimenkul yönetim faaliyetlerinin yanı sıra, kiralama ve pazarlama konularında da hizmet verecek. 2008''de AVM, ofis, konut ve endüstriyel tesislerin yönetiminin yanında, özellikle AVM''lerde kiralama&konsept danışmanlığı faaliyetlerini genişletme kararı alan YKS, Ajanstürk AVM Projesi, Güzelşehir Alve AVM''den sonra Bandırma projesiyle yoluna devam ediyor.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.