Haberler

Regnum: Bodrum''da hem parası hem statüsü olana ev satacağız

Tarih: 16 Temmuz 2009 Kaynak: Vatan Yazan: Kerim Ülker
Regnum''un Başkanı Ufuk Öztürk ''Escana'' projesini tanıttı.

Bodrum''da fiyatları 2.3 milyon euroya varan 25 lüks villalık ''Escana'' projesini tanıtan Regnum''un Başkanı Ufuk Öztürk, "Sadece parası olana değil, ''statüsü de olana'' ev satacağız. Buranın ahengini bozacağına inandığımız kimseye ev satmayı düşünmüyoruz. Hazımsız olana ev yok" dedi

Akaryakıt şirketi OPET''in kurucusu Öztürk Ailesi''nin gayrimenkul şirketi olan ve İstanbul''da Elitkent, Sky Residence ve Astrum Towers gibi pek çok projeyle adını duyuran Regnum, onuncu projesi Bodrum Escana ile sadece parası olan değil "statüsü" de olan alıcıları hedefliyor. Şirketin Başkanı Ufuk Öztürk, 25 lüks villalık projede sadece ''Param var'' diyene ev satma niyetinde olmadıklarını belirterek, "Ticari değil prestij proje yapıyoruz. Ev sahibi olmak isteyenleri biz seçeceğiz. Ev sahibi olmak isteyenlerin paranın yanında statüye de ihtiyacı var. Hazımsız olana ev satmayacağız. Buranın ahengini bozacacağına inandığımız kimseye ev satmak niyetinde değiliz" dedi.

Bodrum''da 18 dönüm arazi üzerine kurulu ve toplam 30 milyon euroya malolan Escana''nın geçen yılın sonunda başladığını söyleyen Öztürk, projenin Mayıs 2010''da tamamlanacağını kaydetti. Projenin en etkili krizde bile satılacağını öngördüklerini belirten Öztürk, şöyle devam etti: "400 ila 450 metrekarelik 25 lüks villanın fiyatı 1.6 ila 2.3 milyon euro arasında değişiyor. Rezidans hizmetleriyle 5 yıldızlı otel konforu sunduğumuz projede villaları komşuluk ilişkilerini bozmamak için duvarlar örmek yerine peyzaj ile birbirinden ayırdık."

Öztürk, 2010''da 300-350 milyon dolar arasında olan 3 büyük projeye imza atacaklarını açıkladı. İstanbul Çobançeşme''de otel ve rezidans projesi başlatacaklarını ifade eden Öztürk, "Koşuyolu''ndaki Tepe Nautilius''un arkasında 38 katlı rezidans projemiz var. Göcek''te de Escana benzeri bir projeye başlayacağız" dedi.

İlk müşteri OPET''in Başkanı Öztürk oldu
Escana villalarında deniz yatağının da bulunduğu sauna, dev ekranlı sinema odası ve hizmetçi odası göze çarpan detaylar arasında. Her odada LCD TV bulunan villalarda özel tasarım mobilyalar, değeri 19 bin euro olan Aga marka fırın, İtalyan mermerli mutfaklar da olacak.

Projenin en ince ayrıntısına kadar müşteri memnuniyeti göz önünde tutularak tasarlandığını söyleyen Ufuk Öztürk, "İlk müşterimiz babam OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk olduğu için onun da yönlendirmelerini dikkate aldık" dedi.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.